Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/20/19 in all areas

 1. 8 points
  Lielais servera update bus 3. septembri
 2. 8 points
  Man atsutija to streamu, paldies tiem kuri atbastija! Diezgan recigi, bet, jūs paši vainigi esat, neredzu jegu turpinat visu šo, ar tadu tautu... Spēlē jus kur grib, un vienreiz lieciet miera šo projektu!!! Un tu Guru-hujuru, atpisies, un beidz kopet, kur nu speedometru kopet? Tev smadzenes dirsa? Izdoma pats kaut ko, tad mošk tev ari tauta tev bus normala, ar kopešanu neko nepanaksi, mpsa liktenis tev bus...
 3. 6 points
  "Es vairak nevienu neunbanošu no foruma, un banu rr nebus! Ja esat aizgajuši prom, tad aizejiet vienreiz un neatgriežas! Pašiem neapnik?" few days later - 10.08.2019 banu restarts!!!
 4. 5 points
  Es vairak nevienu neunbanošu no foruma, un banu rr nebus! Ja esat aizgajuši prom, tad aizejiet vienreiz un neatgriežas! Pašiem neapnik?
 5. 4 points
  Izsalkums un slāpes kā mphuiņā bija, inventory kā mphuiņā, spidometrs identisks kā samp.lv, mappings, kurš crasho lielāko daļu spēlētāju, /main tieši tāds pats ar vairāk textdrawiem. Bagāžnieks, kuru var atrast jebkurā skriptu saitā. Ļoti unikāls un pārdomāts serveris, Kamanveidīgajiem un Darkijiem patiks.
 6. 2 points
  Nododu sirsnīgus sveicienus dalbajobam ar manu niku mphuiņā.
 7. 2 points
  visu var panākt ar savu attieksmi un vēlmi kaut ko darīt. ja jūs iesaistīsieties roleplay, servera atmosfēra kļūs citādāka.
 8. 2 points
  Tad es caur telafonu izdomāju piezvanīt, vienam savam brālim un uzjautāju vai nevaru manīt uzvārdu, uz viņu un man atbildēja ''Jā vari!''.Tad es nolēmu uzrakstīt datu maiņu.
 9. 2 points
  Kādam ir norvpn acc sazagti, ja ir padalās
 10. 1 point
  Sveiki es veletos Pieteikties jusu Organizacija man teica ka pie jums ir diezgan labi ir pieredze saut maku .
 11. 1 point
 12. 1 point
  http://prntscr.com/ont2ss joke of the year :DDDD
 13. 1 point
  @Sarkanais Kamars Laid ričardu brīvgaita, labāk dod skočam 6lvl acc, tas cilvēks vismaz redz un saprot ko dara.
 14. 1 point
  Kada jega no copy, lol spidometru pat, Un daudz bugu, naudas dahuja Un ko daris talak, es tad neko jaunu nelikshu, jo viss tiek kopets, Un cilveki sadalas...
 15. 1 point
  http://prntscr.com/oe30wo Pastāstiet man tagat, kapēc sampā ir 70 - 80pings? Uz vecā hosta man bija 20 - 30 pings. Labākais pings serverī. Tagat gandrīz vai sliktākais.