Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/25/18 in all areas

 1. 9 points
  Reāli,ar šo Tu sev tikai papis tautu. Lielākajai daļai šeit ir viss Ingame kā arī forumā,visā cilvēki ir ieguldijuši laiku un daudzi arī savu naudu. Un tagad Tu vienkārši atver uz citas platformas,un reti kurais būs gatavs visu sākt no sākuma...... Šis topic pierāda tikai to,ka Tev nav svarīgi citu ieteikumi,domas un padomi. Nepareizi Tu izdarīji...... gg
 2. 8 points
  Lielais servera update bus 3. septembri
 3. 8 points
  Man atsutija to streamu, paldies tiem kuri atbastija! Diezgan recigi, bet, jūs paši vainigi esat, neredzu jegu turpinat visu šo, ar tadu tautu... Spēlē jus kur grib, un vienreiz lieciet miera šo projektu!!! Un tu Guru-hujuru, atpisies, un beidz kopet, kur nu speedometru kopet? Tev smadzenes dirsa? Izdoma pats kaut ko, tad mošk tev ari tauta tev bus normala, ar kopešanu neko nepanaksi, mpsa liktenis tev bus...
 4. 7 points
  Update mazliet aizkavesies, jo es taisu paraleli citu projektu! Tas bus kas jauns, un vau P.S SAMPam šomenes normali jaunumi, varbut meneša beigas bus vel...
 5. 6 points
  GSG SPELE BEZ FEIKIEM https://prnt.sc/pllkho
 6. 6 points
  atkal šitas āksts uz bandu piesakas? man uz 10 rokas pirkstiem grūti izskaitīt cik reizes esi nolaidis līdz dirsai. Ko gan no čaļa ar minuss iq vari gribēt, ne?
 7. 6 points
  "Es vairak nevienu neunbanošu no foruma, un banu rr nebus! Ja esat aizgajuši prom, tad aizejiet vienreiz un neatgriežas! Pašiem neapnik?" few days later - 10.08.2019 banu restarts!!!
 8. 5 points
  izskatas, ka lauztais pirksts ir sadzijis, lidz ar to vari sakt updeitot sampu.
 9. 5 points
  Es vairak nevienu neunbanošu no foruma, un banu rr nebus! Ja esat aizgajuši prom, tad aizejiet vienreiz un neatgriežas! Pašiem neapnik?
 10. 5 points
  Piesakos servera administrātora statusam, apzinoties ka ir vairāki labi kandidāti kas ar mani mēģina dabūt šo statusu, bet domāju ka esmu labs kandidāts pats. Manuprāt mana aktivitāte ir svarīga, un ceru ka dosiet iespēju pierādīt sevi.
 11. 4 points
  Visi: Davaj, paliekam samp.lv Kova: Im gonna act like I didn't see that
 12. 4 points
  Lauzts pirksts, nevaru pat peli panemt roka atjauninajumi aizkavesies
 13. 4 points
  Daži no jums pārāk daudz mētā kendamu un to var redzēt
 14. 4 points
  Izsalkums un slāpes kā mphuiņā bija, inventory kā mphuiņā, spidometrs identisks kā samp.lv, mappings, kurš crasho lielāko daļu spēlētāju, /main tieši tāds pats ar vairāk textdrawiem. Bagāžnieks, kuru var atrast jebkurā skriptu saitā. Ļoti unikāls un pārdomāts serveris, Kamanveidīgajiem un Darkijiem patiks.
 15. 4 points
  Kads vel speles sampu?
 16. 3 points
  Visi : Nevajag MTA serveri Kova : https://prnt.sc/pxfw9m
 17. 3 points
  Es jau neko Kovik bet nu MTA palika pēdejie un tu uztaisi tieši MTA
 18. 3 points
  UPDATE 72.7-R3: laboti daži bugi, iespejams labots HP bugs, ja nav rakstiet man PM, lielais update taisas, gaidam
 19. 3 points
  @Sarkanais Kamars Uzdāvini tak uz tiem ziemassvētkiem IM atpakaļ tos ieročus un updeitu arī pie reizes.
 20. 3 points
  Kamār, neesi tik lepns un paņem šo.. cilvēks reāli pacenties. man jau nafig to nevajag, nespēlēju, bet citu cilvēku labā to izdari
 21. 3 points
  Kas ar adminu aktivitāti? Reizi pa reizei Žanets ieiet un pabano kādu, Lauma pastrādā un Blumentāls paveģetē, bet reāli jau aktīvākajos laikos vakarā neviena nav, serveris pilns ar hakeriem un sūdzības netiek izskatītas.