Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/25/18 in all areas

 1. 5 points
  Piesakos servera administrātora statusam, apzinoties ka ir vairāki labi kandidāti kas ar mani mēģina dabūt šo statusu, bet domāju ka esmu labs kandidāts pats. Manuprāt mana aktivitāte ir svarīga, un ceru ka dosiet iespēju pierādīt sevi.
 2. 4 points
  Izsalkums un slāpes kā mphuiņā bija, inventory kā mphuiņā, spidometrs identisks kā samp.lv, mappings, kurš crasho lielāko daļu spēlētāju, /main tieši tāds pats ar vairāk textdrawiem. Bagāžnieks, kuru var atrast jebkurā skriptu saitā. Ļoti unikāls un pārdomāts serveris, Kamanveidīgajiem un Darkijiem patiks.
 3. 3 points
 4. 3 points
  @Kristaps - Klau, tev toč bēniņos caurvējšs.. pats serverī neuzturies, bet taisi update servera noteikumiem?? Tu esi MCP nevis ACC vai ACP - lūk te arī ir paraugs Roleplay termineam, kad paši nenāk Online, tik pizģī te savus noteikumus...?? Lūk, ko nozīmē, kad pie noteikumu izveides palaiž kautkādu 14 gadīgu P0ke bēbi no pāķiem - un domā ar to tev tauta būs atpakaļ, vai paaugstināsies Roleplay līmenis?? [email protected] Kamārs Roland, tu ar savu bērnudārza klici vari mest sev striķi ap kaklu.... paskaties cik šim UPDATE ir DOWNVOTE! tak nelaid šos mazos pirduļus pie teikšanas. Pasēdi un padomā, kā būtu labāk, nevis ļauj te kautkādam MCP, kurš servakā nav 100 gadus manīts, taisīt servera soda sistēmas UPDATE! WTF !!!!!!!!! Noteikumu update #12 1. DM [CarDM] Sods: no 40 minūtēm cietumā līdz 1 dienas banam; - tu bļe āksties vai kā? Massive DM - sods: bans no 2 līdz 5 dienām; - uz ko veiksi massDM sodu, ja serveris ir tukšs? Šaušana sabiedriskās vietās - sods: bans no 1 līdz 2 dienām. - aha protams, Max 1-2h vajag tam 2. RK Sods: no 20 līdz 40 minūtēm cietumā. - tad vari visu servaku likt cietumā - 10 playeri viens otru vislaik RK 4. MG Sods: no 15 līdz 30 minūtēm cietumā. - šim es varu piekrist, laikam vienīgajam 5. CS Sods: no 25 līdz 50 minūtēm cietumā; Policistu apsaukāšana - sods: no 25 minūtēm cietumā līdz 2 dienu banam. - 2 dienu bans par CS [abuse?] ko tu pīpē? 6. PG Sods: no 40 minūtēm cietumā līdz 1 dienas banam; Ja spēlētājs lieto komandu /pay, /showpass, /showlicenses vai citas komandas uz administratoru, kamēr tas vēro spēlētāju, sods: bans 3 dienu apmērā; - lai kovo salabo, ka nevar, tad nebūs problēmu - kārtējais bugs bļe , kur spēlētājiem nav nekādas vainas. ir bugi, lai labo, nevis jāsoda spēlētājs. Sods par PG+LogOff: bans 3 dienu apmērā. 7. BH Sods: no 10 līdz 15 minūtēm cietumā. - tas vispār ir bezpraģēlis. skatoties ārzemju servakos, par to pienākas tikai KICK! 8. NJ Sods: no 10 līdz 20 minūtēm cietumā. - Vo te vajadzētu kādu 60-100 min. lai nagi neniez uzspiest 'F"" - lašaras 13. NonRP - VAI TAD TE IR RP? ES DOMĀJU KA FREEROAM AR RP PIESKAŅU! Sods: no 40 minūtēm cietumā līdz 1 dienas banam; RP avoid - sods: bans no 1 līdz 2 dienām; RP avoid+LogOff - sods: bans no 2 līdz 4 dienām; Rp avoid+AFK - sods: bans no 1 līdz 3 dienām; Par nepareizu RP lietojumu sods: no 30 līdz 50 minūtēm cietumā. - TE NAV RP BLE... KUR VINS IR, JA VAJAG ERPOT PĒC 14 GADNIEKU NOTIEKUMIEM AR VISU MUSKULU SASPRINDZINĀŠAU VAI ATSLĀBINĀŠANU?! BULLSHIT! #ParVienkāršuRP!. 17. AA AA pret administratoru - sods: bans līdz 5 dienām; AA pret īpašnieku - sods: bans līdz 10 dienām; - bieži vien tie uzbraucieni ir diezgan patiesi, pats vainīgs ka acu vietā $$$$ zīmes un tagad mēģina ķipa ko glābt... AA pret administratora ģimeni - sods: bans līdz 8 dienām. Palīgprogrammu lietošana - sods: bans uz 30 dienām. 30 dienas?? kur palika 365?? :OO
 5. 3 points
  @Sarkanais Kamars Uzdāvini tak uz tiem ziemassvētkiem IM atpakaļ tos ieročus un updeitu arī pie reizes.
 6. 3 points
  Kamār, neesi tik lepns un paņem šo.. cilvēks reāli pacenties. man jau nafig to nevajag, nespēlēju, bet citu cilvēku labā to izdari
 7. 3 points
  Kas ar adminu aktivitāti? Reizi pa reizei Žanets ieiet un pabano kādu, Lauma pastrādā un Blumentāls paveģetē, bet reāli jau aktīvākajos laikos vakarā neviena nav, serveris pilns ar hakeriem un sūdzības netiek izskatītas.