PoFo*

PoFo
 • Content count

  6333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

PoFo* last won the day on October 18 2016

PoFo* had the most liked content!

Community Reputation

3539 Like Dievs

About PoFo*

 • Rank
  The only easy day was yesterday
 • Birthday 06/28/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • InGame
  Bob Stefanos

Recent Profile Visitors

36960 profile views
 1. Tiek meklēti jauni moderātori.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Exher

   Exher

   tas dizains tads suds, ka es lietoju parasto ips 4 default theme xdd bet nu nja ;/ @VΛNGΛ

  3. - f1

   - f1

   Iedo man mod un viss notiksies :D

    

  4. VΛNGΛ

   VΛNGΛ

   Es varu novadīt, cik maksāsi? Vai tu te bezmaksas lo*us meklē? :D
   Ja pa maksu, no prob, ja pa velti, tad nē, ganjau citi lohi atradīsies, kas strādās pa velti tavā labā :D

 2. Hey, hey. Radio S9 dod lielisku iespēju tieši Jums izvēlēties jaunu mūzikas saturu. Lai radio kļūdu daudz labāks, izvēlamies sev tīkamākos skaņas darbus, lai būtu interesanti klausīties ikvienam lietotājam. Liekam iekšā zemāk savas mīļākās mūzikas no youtube un tās tiks ievietotas radio pavisam drīz. Veiksmi!
 3. PoFo*

  SERVERA UPDATE 68

  Pietiek krāt postus, slēdzu ciet.
 4. PoFo*

  SERVERA UPDATE 67

  Slēdzu ciet.
 5. PoFo*

  8. marts

  Sieviete - dieviete Vīrietis - velns Vīrietis bez sievietes Maziņš un melns. Gari neko neizplūdīšu, bet sveiciens visām samp.lv meitenēm skaistajā 8. martā. Visām MISS grupas īpašniecēm tiek piešķirti 101 Like. Kādēļ 101? Tas varbūt simbolizēs 101 rozi, varbūt. Priecīgus svētkus novēl Jums SAMP.LV komanda.
 6. Ikonu konkurss ir noslēdzies. Pēc lielas diskusijas ar administrācijas sastāvu un augstākstāvošam personām tika izvelēts uzvarētājs konkursam ''ikonas'' Par konkursa uzvarētāju ir kļuvusi Alycia ar pamatojumu - darbs ir vienkāršs un bez liekām krasām, kas veidotu raibu forumu, pārejam ikonām tomēr dominē vairāk krāsainums, kas vairs nav tik aktuāli mūsdienās. Alycia saņems samaksu pēc visu ikonu izveidošanas un iesniegšanas, kā arī PSD faila nodošanu. Darba autoram ir jāgalvo, kad šis ikonas netiks tālāk pārdotas un visas autortiesības pāriet samp.lv īpašumā, kuras ir iegādātas no Alycias. Darba autors nodrošina ikonām 6 mēnešu garantīju darbam. Paldies visiem kas piedalījās un iesūtīja darbus, tādēļ tiem tiek piešķirta mierinājuma balva 50 Like.
 7. PoFo*

  Konkurss

  Ikonu konkurss! Labs vakars! Šoreiz būs konkurss vairāk domāts tiem, kas nodarbojās ar bilžu apstrādes programmu Photoshop. Kā jau visiem zināms, ir dažas grupas bez ikonām un reizi pa reizei, vajadzētu to izlabot. Tā tad, mums ir nepieciešamas jaunas ikonas foruma grupām. Ikonas izmērus varat ņemt no vecajām. Labākos darbus izvērtēšu pats un tad jau notiks balsošana administrācijas starpā. Atalgojums nebūs taustāms, varu dot IG naudu, VIP, vai arī like. To pēc tam ar uzvarētāju vienosimies, bet orientējoši varētu būt 7 000 000 eur IG naudā, vai arī 700 like forumā. Konkursam laiks nav noteikts, kad būs kāds labāks darbs, tad arī izvērtēsim. Lai piedalītos konkursā jums ir jāiesūta 5 ikonas manā pastkastītē, pēc tam uzvarētājam tiks aizsūtīts saraksts ar visām grupām. Lūgums lieki nespamot pastkastītē ar lieku informāciju. Paldies jau iepriekš tiem, kas kaut ko centīsies darīt.
 8. PoFo*

  Servera UPDATE 52

  Tu neizlasiji visu. Ir obligāti vajadziga dzives vieta
 9. PoFo*

  UCP.SAMP.LV

  UCP vēl tiek pilnveidots un šis ir tikai sākums vairākiem updatiem. Gaidam pacietīgi.
 10. PoFo*

  Servera UPDATE 49

  Šis ir sākums