• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Joe_Khalifa Nonrp


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Halsey


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Joe_Khalifa


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nonrp  atlaišana


4. Kā vainas dēļ tas notika : situācijas


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)http://www.bildites.lv/a/kb2sgv82#xy6spfwb


 


Tur bija tik daudz cilvēki , visi Rpo, nevar izsekot līdzi. Man ķip uzsit pa ķiveri, taču kamēr rakstīju tekstu domes čalītim par to, ka manas domas atšķiras no domes ( ķipa, nesaskaņas valstī mazas , a tas mani uzreiz nonrp  izmet) :D


  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

biju iesaistīts, reāli tā visa RP situācija notika manis dēļ!  nevajag likt warn!

 

Es stāvēju pie benzintanka! bija ieskākts RP pie benzintanka ar Joe Khalifa... vinam nolagja un izmeta no servera... tā bija RP situācija, uz Benzintanka nodokļu kratīšanu, lai mani pieņemtu Domē! piebrauc 2 menti, sakot lai es pazūdu ar bindu spamo man soda kvīti, SS nav, neliaks svarigi, bet fakts tāds, tajā tektā ir redzams, kā policijas pārstāvis runā ar augstāk stāvošu personu - gubernatora pārstāvi- un es esmu pēc tā visa viņa palīgs uz doto brīdi!

 

Pirms liec par nonRP uninvite sūdzību, izvērtē savus terminu pārkāpumus!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick_Halsey

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Joe_Khalifa

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nonrp  atlaišana

4. Kā vainas dēļ tas notika : situācijas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)http://www.bildites.lv/a/kb2sgv82#xy6spfwb

 

Tur bija tik daudz cilvēki , visi Rpo, nevar izsekot līdzi. Man ķip uzsit pa ķiveri, taču kamēr rakstīju tekstu domes čalītim par to, ka manas domas atšķiras no domes ( ķipa, nesaskaņas valstī mazas , a tas mani uzreiz nonrp  izmet) :D

 

Nahu.j tu tads lohs esi ? 

Tev ble darit nav ko ? 

Ej labak padroci sikais pida.r

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man nav nekas pret to, ka bija Rp situācija- nesaskaņas starp policiju un civilajiem.

Un tad pienāk "Domes gubernators", kurš aizstāv savu mazo draugu un Nonrp uninvite.

 

Jums abiem te nav jāraksta - sūdzība nav par tavu bendzīntanka sarunu . Tas ir vienkārši bez RP atņemts darbs . Xdd Būtu jauki pielietot me un do, lai vismaz uzraksta, ka ir tiesīgs man atņemt darbu un ar me atņem man žetonu ar kādu iemeslu.

 

Alex, ar tevi viss ok. RP bija, taču tagad ir tēma par to, ka Rp situācijas laikā mani Nonrp izmet no org.

Lūdzu vairāk nekomentēt, servera administrācija pieņems lēmumu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, mani pasauca draugs, lai es atbraucot palīga, jo jūs viņam neparko piekasijāties. Labi es gribēju visu noskaidrot ar vārdiem, bet Tu man neatbildēji uz maniem jautājumiem. Es Tev vairākas reizes prasiju kas te notiek un kāpēc tu viņu apturēji. Tu man uzrakstīji vari izmest āra ko es arī izdarīju. Tāka nečīksti, pats pisies tur ar nonrp un stādini visus ko nevajag. Te var TC + es ar viņu eerpoju pirms mani izkikoja.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...