• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Ethan_Murray]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ray Redler

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ethan_Murray (VG BOSS)

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Iespamosana hood un 12 on

4. Kā vainas dēļ tas notika :Vin

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau forši, ieeju ucp.. vagosos 25 biedri, paprasu panelim whatsuppā kas notiek.. viņš saka pat mājās nav.. I guess - uzlausts?
.. un es pat mājās nebiju taj laikā.
Un  tas būtu tik negodīgi ja man iedotu 2WP par to, ka panelim uzlauž acc, invito +/- 25 cilvēkus un iespamo hoodu kamēr es biju skolā. ;/

Link to comment
Share on other sites

Wtf, bļe, kāa? :DDD Es on neesmu bijis. ACC uzlauza.. :DD Es tas thomas mondez. kipa panelis, bet kaa ? :DD panem un uzlauzh. :D sataisa hujnu un dirsaa :DD

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es šito mirkli ļoti labi atceros, viss notika ļoti, ļoti vienkārši. Es vienā brīdī gribēju iet pie jums uz VG, bet man tajā brīdī sāka lagot samp, un man bija doma iet projām vispār no samp, un sēdēt tikai forumā. Vēlāk beidzat lagot, un es līderim prasiju kapēc šodien bijāt iespamojuši hood, un es jau biju ieraudzijis šo sūdzību.Viņs teica kad panelim ķipa acc uzlauza, es viņam pārāk neticēju, un domāju kad kautkāda kļūda. Bet viņs man IG mēģināja visu laiku iestāstīt, es tāpat viņam neticēju nevienu vārdu. Tad šodien aizgāju uz VG, mēs rakstijāmies čatā, un viņs man visu sīki izskaidroja. Sanāk kad cilvēkam uzlausts profils, un speciāl visus invitoja, un ganjau kāds fake iespamoja hood. Diezvai šeit kāds ticēs, bet manuprāt līderis nemelo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...