• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jimmy_Wilmer


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : John_Kektinsh (Draugs)
2. Administrātora niks spēlē : Jimmy_Wilmer
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nav
4. Apraksts par situāciju : Draugs bija atradis atslēgtu mašīnu un iekāpis, aizbrauca uz VLA hood un tur viņu iemet jail par "Nedari tā" Man draugs prasa par ko iemeta viņš atbild "hax". Tālāk man draugs ierauga kad kāds pa z-51 braukājas ar roleri un uzkāpj uz tā un prasa Kur tur bija haki, vai viņam ir pierādijumi, bet viņu vienkārši izkiko par "nedari tā". 

// Gaidu pierādijumus.

Edited by Džons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kāpēc lai es dotu pierādījumus par jaill? Es vnk redzēju kā viņš braucot uz vla hood hakoja,nepaspēju nofilmēt ,kad viņš iebrauca vla hooda sāka braukt tieši virsū čalim,un domāju ka ar speed nonesīs,tāpēc ieliku jail. Kick bija par to lai nekāpj uz tā rolera,jo kikoju visus kuri uz viņa kāpa.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc lai es dotu pierādījumus par jaill? Es vnk redzēju kā viņš braucot uz vla hood hakoja,nepaspēju nofilmēt ,kad viņš iebrauca vla hooda sāka braukt tieši virsū čalim,un domāju ka ar speed nonesīs,tāpēc ieliku jail. Kick bija par to lai nekāpj uz tā rolera,jo kikoju visus kuri uz viņa kāpa.

Tas nozīmē kad tu vari katru bomzi mest jail par to kad tev likās kad viņš hakoja? Un virsū viņš viņam nebrauca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...