• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Joe_Khalifa


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Taylor Pasaul


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Joe_Khalifa (vēlviens mazais)


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Uzfilmēja, kā hako.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://www.youtube.com/watch?v=ZL5KRH2LYS4&feature=youtu.be


Šiet redzams, ka tas ir viņš. http://prntscr.com/eia7d3


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

jebal jau tu man, pat no majas iziet nevaru

 

btw, nejau mees unbanus perkam un nemegini sadirst kad bugo kreditus, tu pat naudu no personām pērc, par 3 eur 10m, kys :( suuka jums tas familys :lol:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

un bļe? raudāt sākat. Tom pats neesi labaks, tik lidinies, sāc bļe raudāt, droti jobanie kas samou tik droto

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

! -_-!, on 10 Mar 2017 - 5:10 PM, said:

un bļe? raudāt sākat. Tom pats neesi labaks, tik lidinies, sāc bļe raudāt, droti jobanie kas samou tik droto

 

To saki Tu :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D: :D ''Droti jobanie, tikai sampu tik droto'' :DDDDDDDDDD Pašam smiekli pa sevi nenāk ? Tu puika sēdi IG visu laiku, pērc kredītus, un pērc. Kopija savam tomam ;d 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu tu saucamais autist, ble es neesmu nevienu kredītu nopircis, ble tu pats zini kā es visu to dabuju?? Ja neko nezini ta piepis savu jebalu un sēdi savā sampā un droto bļe viņu, ko tu vispār te iepīkstējies vispār? Pis rici ujob*

Link to comment
Share on other sites

! -_-!, on 10 Mar 2017 - 6:09 PM, said:

Eu tu saucamais autist, ble es neesmu nevienu kredītu nopircis, ble tu pats zini kā es visu to dabuju?? Ja neko nezini ta piepis savu jebalu un sēdi savā sampā un droto bļe viņu, ko tu vispār te iepīkstējies vispār? Pis rici ujob*

 

Gaidi suspi. Un jā, esmu dzirdējis kā toms pērk unbanus, pa 20 eiro 500 kredīti. ;d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...