• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Johnny Lee


Recommended Posts

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Jim Hansen
2. Administrātora niks spēlē : Johnny Lee
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nepaņēmu ss kad uzmeta wp.
4. Apraksts par situāciju : Ar mammu spēlēju kārtis, nolēmu ieiet ON. Skatos - man met wp par nonrp invite //panelis. Gaidu video.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka līderis jau noņemts forumā. Īsāk sakot , vecīt...

Līderis biji labs, taču izvēlējies nepareizo paneli, kurš vienkārši invitoja cilvēkus. Tas,ka viņam bija RP ar pasi, tas jā, taču viņam nebija RP ar drēbēm. Vēlāk mēs pārrunājām un viņš atzinās,ka jā - viņš vainīgs. Tātad zemāk apskatāms viens video, kur ir redzamas visas trīs nonrp invites. 

 

 

P.s. Nesmejās par manu mūzikas gaumi,ja, bet dziesma van lav. 

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka līderis jau noņemts forumā. Īsāk sakot , vecīt...

Līderis biji labs, taču izvēlējies nepareizo paneli, kurš vienkārši invitoja cilvēkus. Tas,ka viņam bija RP ar pasi, tas jā, taču viņam nebija RP ar drēbēm. Vēlāk mēs pārrunājām un viņš atzinās,ka jā - viņš vainīgs. Tātad zemāk apskatāms viens video, kur ir redzamas visas trīs nonrp invites. 

 

 

P.s. Nesmejās par manu mūzikas gaumi,ja, bet dziesma van lav. 

Džonij, nesen bija tāda pati situācija  Raitai,  viņa uzmeta 2/3 nevis 3/3. Ko teiksi, varbūt atstāsi 2/3 nevis 3/3? Izvēle tavās rokās. P.S. Trešo vēl neesmu saņēmis

Link to comment
Share on other sites

Džonij, nesen bija tāda pati situācija  Raitai,  viņa uzmeta 2/3 nevis 3/3. Ko teiksi, varbūt atstāsi 2/3 nevis 3/3? Izvēle tavās rokās. P.S. Trešo vēl neesmu saņēmis

 

Būtu metis arī trešo wp, taču ig vairs nenāci.

Lai skatās Raita, es savu esmu pateicis.

P.s. Tas vienalga, ka Tev IG nav 3wp, jo tehniskajā sadaļā ir un tas ir arī galvenais.

Link to comment
Share on other sites

Lai lemj  Raita.  Te ir tāda pati situācija  -http://www.samp.lv/index.php?/topic/99703-sudziba-jesica-cookie/

Lee, apdomājies.

 

Kur tu redzi tādu pašu? Tur bija savādāka. Šeit Tev vispār negāja runa par drēbēm, bet gan tikai pasi un viss.

+šeit ir veselas 3nonrp invites.

Lai lemj Raita, es savu esmu pateicis.

Link to comment
Share on other sites

Kur tu redzi tādu pašu? Tur bija savādāka. Šeit Tev vispār negāja runa par drēbēm, bet gan tikai pasi un viss.

+šeit ir veselas 3nonrp invites.

Lai lemj Raita, es savu esmu pateicis.

Labi, no tavas puses viss korekti. Lai Raita lemj par to wp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...