• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] 1 kadrs no VG un līderis ar aimu


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Mike Scofield


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Carl Johnson


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Par RP nav dzirdējis


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa



 


 


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mike Scofield


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Charlie Howard


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : aims krč


4. Kā vainas dēļ tas notika : Izņemat šo punktu pls.


 



  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

nice. Tur anims gluko. Reali, es staveju pret tevi un shavu. Nezinu, nesaskatu tur nekadu aimu, vienigi lagus, jo man taja bridi bija pings + 300. Serveris ari lagoja. Pa /f chatu ari daudzi teica, ka serveris lago. Nezinu, vai es tur vainigs esmu, ja nu vienigi nonems liideri, delj servera vainas.

Link to comment
Share on other sites

Šeit ganjau arī anims ielagoja un deagle sāka ātrāk šaut :lol:

Pings saki 300 bija, ja?

b5ece0b6cc7e40cd9962cac51b373771.png

Link to comment
Share on other sites

Šeit ganjau arī anims ielagoja un deagle sāka ātrāk šaut :lol:

Nezinu gan. Es tas nebiju. Neesmu vainigs, ka te visu zog. Un tas sheit ir 10000000000000000000000000000000x reizu pieradits, ka te visi visu zog. :D

Link to comment
Share on other sites

Šeit ganjau arī anims ielagoja un deagle sāka ātrāk šaut :lol:

Pings saki 300 bija, ja?

b5ece0b6cc7e40cd9962cac51b373771.png

Ble, taja bridi, kad shavu - bija pings 300+. Un serveri te ddoso. Vari uzsprasit tajam tom capone, ka jadoso. Ganjau izstastis. Un nesac man te pist pratu.

Edited by -Džokelz
+1WP | DP | Džokels
Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan. Es tas nebiju. Neesmu vainigs, ka te visu zog. Un tas sheit ir 10000000000000000000000000000000x reizu pieradits, ka te visi visu zog. :D

Visu zog saki?

http://prntscr.com/ejsjfn

http://prntscr.com/ejsjkf

http://prntscr.com/ejsjoc

Link to comment
Share on other sites

Te Carlos Johnson raksta, aims? :D :D Smiekli nāk, es bez hakiem šaudos,.. ;/ 

Pff mike, nav kauna? -GSG līderim 2 wp +tlt iemetisu vellvienu video, GG Zigītim <3 ..

Man tur aims? Es šāvu pret tevīm, un no otra sāna šāva mans draugs Ethans, tu mani iejauci šajā ziņā, kad sāku šaut pret tevīm, bet citēšu tevi: "Mēs taisam ieročus un pēkšņi redzam dzeltenu busu, mums tevi vajadzēja ar ballīti sagaidīt? Tās ir bandas, katrs cīnās par ietekmi, aizej terminus pamācies." - mēs gatavōjāmies taisīt ieročus, bet negribēji pamieru, tiki nošauts, paša vaina, Realitātē , ieraugot citu bandu, tu samīztos un nesāktu šaut, sūdīgi tev ar šo visu laikam ir, gavliņa slīpēta? 

 

Rp iemācies pats - video kas liecina par Grove Street Gang Low Rp + Haxiem...

 

https://www.youtube.com/watch?v=111iHWVKumg

 

 

 

 

Šeit ganjau arī anims ielagoja un deagle sāka ātrāk šaut  :lol:

Pings saki 300 bija, ja?

b5ece0b6cc7e40cd9962cac51b373771.png

 

 

Gadījumā šeit nav citi laikapstākļi? Tajā brīdi bij citi, tagad citi..

Nederīgi pierādijumi ;) 

Čalim pings bij virs 300, otra video kuru tu uztaisiji ar screen ir 94 pings, nav viņš vainīgs ar savu lēno internetu, bet Scofield, visi tač nevar būt tik slimi kā tu <#  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te Carlos Johnson raksta, aims? :D :D Smiekli nāk, es bez hakiem šaudos,.. ;/ 

Pff mike, nav kauna? -GSG līderim 2 wp +tlt iemetisu vellvienu video, GG Zigītim <3 ..

Man tur aims? Es šāvu pret tevīm, un no otra sāna šāva mans draugs Ethans, tu mani iejauci šajā ziņā, kad sāku šaut pret tevīm, bet citēšu tevi: "Mēs taisam ieročus un pēkšņi redzam dzeltenu busu, mums tevi vajadzēja ar ballīti sagaidīt? Tās ir bandas, katrs cīnās par ietekmi, aizej terminus pamācies." - mēs gatavōjāmies taisīt ieročus, bet negribēji pamieru, tiki nošauts, paša vaina, Realitātē , ieraugot citu bandu, tu samīztos un nesāktu šaut, sūdīgi tev ar šo visu laikam ir, gavliņa slīpēta? 

 

Rp iemācies pats - video kas liecina par Grove Street Gang Low Rp + Haxiem...

 

https://www.youtube.com/watch?v=111iHWVKumg

 

 

 

 

 

Gadījumā šeit nav citi laikapstākļi? Tajā brīdi bij citi, tagad citi..

Nederīgi pierādijumi ;) 

Čalim pings bij virs 300, otra video kuru tu uztaisiji ar screen ir 94 pings, nav viņš vainīgs ar savu lēno internetu, bet Scofield, visi tač nevar būt tik slimi kā tu <# 

Es tev ieteiktu nekad vairs šeit nerādīties.

Ahh.. pats gribēji, tagad jātērē laiks uz atmariem.

"GSG HAKO, OJ BLJAA SCOFIELDS LOX" Paskaties vienreiz uz sevi, no sava otra profila iet un hako, nu žēl man tādus cilvēkus kā tu.

Gaidi arī uz Carl Johnson 365 par multi :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Es tev ieteiktu nekad vairs šeit nerādīties.

Ahh.. pats gribēji, tagad jātērē laiks uz atmariem.

"GSG HAKO, OJ BLJAA SCOFIELDS LOX" Paskaties vienreiz uz sevi, no sava otra profila iet un hako, nu žēl man tādus cilvēkus kā tu.

Gaidi arī uz Carl Johnson 365 par multi :)

 

 

Multi acc? Debils esi? :D Man ir video, ka tas cilveks kuru nobaanoja par hakiem 365 , taja bridi filmeju ka vins čatoja, kads sakars man ar to? Pierādijumus sākumā vaig, pirms lielās blatošanas, Skočele pierādijumus lūdzu pirms huiņas rakstītās ;) Nav man multi acc un nav bijuši. ;)

Apravies celka? <3

Tu bišku ar galvu sists esi? Tablisti ievēro, un apsties kas brauc uz kariem , jobnutijs ti ;d

 

 

P.s. 

 

TlT video bus YT , tu mani uzskati par multi account lietotaju? 

Pff tlt tu aprausies klaun :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Es tev ieteiktu nekad vairs šeit nerādīties.

Ahh.. pats gribēji, tagad jātērē laiks uz atmariem.

"GSG HAKO, OJ BLJAA SCOFIELDS LOX" Paskaties vienreiz uz sevi, no sava otra profila iet un hako, nu žēl man tādus cilvēkus kā tu.

Gaidi arī uz Carl Johnson 365 par multi :)

 

 

Ko tu vispar te centies panakt? Ieguut respektu? ;D Tpt, kas tev te baigie pacani kjipa netaa? :D Pasam smiekli nenak? Kads tom capone, lielais dosotajs, gjibils kads. :DD 

Edited by kassels
+2 WP | Off topic | kassels
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

KURŠ RANDOMĀ FILMĒ TABU? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Smird pēc sandboxa, chat off, gaidam Raitu.

 

 

Uzraku tavā gay ass channelā dažus interesantus video.

http://prntscr.com/ejtzd6

FAKE VIŅAM NAV.

Link to comment
Share on other sites

KURŠ RANDOMĀ FILMĒ TABU? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Smird pēc sandboxa, chat off, gaidam Raitu.

 

 

Uzraku tavā gay ass channelā dažus interesantus video.

http://prntscr.com/ejtzd6

FAKE VIŅAM NAV.

Vecīt pasties , kad tas bija..

Tas bij mans niknames , bet zemāks līmenis par manu tagadējo 28.lvl , pirms mani izsvieda no Ross Familly , man niks bij Santino Ross, pēc tam samainiju uz niku Santino Weeb, tie bij labi brītiņi ,kad videoklipu filmēju, jau padomāju, kad atradīsies , cilvēks kurš zags manu os niku, jo iepriekš tā bija rutīna. 

Zaga Vārdu_Uzvārdu, bet man arī ir video kur niki ir Carlos Weeb, Santino Johnson, tu teiksi ka tas arii ir multi acc?! 

Klauns tu esi, mani OS niki jebnutij :D...

 

Pasties , kad to videoklipu filmēju..

Tad man bij niks Santino Weeb..

Tagad pasties kurā datumā es sēdēju tablistē lai nofilmētu atkal to ka GSG ir vairāk par 10 cilvēkiem on, neiznāca nofilmēt, bet apsties tagad, sūdzības par GSG, tur redzēsi manu ielikto [11biedri online] , es speciali filmēju vislaik tablist, lai zigīti no amata noņemtu.! 

 

:D Tu Scofield, esi klauns, pat mūsdienās nedrīkst filmēt tablist, lai nosūdzētu GSG par pārkāpumu? :D

 

Bļē slimais pidar :D Man smiekli par tevīm nāk.

 

 

P.s.

 

Manā YT stāv jau no 2k14 laikiem mani OS niki, tagad nobanoja kaut kādu loxu kurš izmantoja manu niku, lai nobanotu arī mani cip? :D Klauns tu esi Skočele.. 

 

Šitais vēl pierāda to , ka biju Ross Familly pirms nomainiju toreiz niku uz Santino Weeb...

https://www.youtube.com/watch?v=lrOxlC8NZHI

 

Mans youtube channel ir kā pierādijumu lauks pret to, ka centies mani iegāzt :)

Edited by -Leenan
Suspend//Permā | Leenan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...