• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Fritos


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nikko Tweety


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Fritos


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Da acc uzlauza


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


http://prntscr.com/ekb6sc 


Rekur ss,ko draugs atsūtija,šodien vell nebija nomainijis,tagat eju iekšā parole nomainīti. Tagat baigo veci tēlo. Kāds tev labums no tā?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu pag pag pag pag pag pag ibio pag ,es tak nezinu vai tas bija Fritos es tikai izteicu minejumu ja es pis kas pizģi profilus 

Nenoveļat tak visi vainu uz Fritosu paši kkadas hujnas sakačajuši hz kas profilus nozadzis tagad nezinat ko darīt un noveļat vainu uz tiem kuri senāk hakoja...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tavs profils bija nopludināts citiem cilvēkiem un es sazinājos ar tavu draugu **** un viņam iedevu tavu acc, lai nodot jau tavās rokās, bet tad iedomājos, nomainīt pw, lai kāds cits to pirmais neizdara... No profila nav pazudis ne cents un pm es tev viņu atdošu! 

Link to comment
Share on other sites

Tavs profils bija nopludināts citiem cilvēkiem un es sazinājos ar tavu draugu **** un viņam iedevu tavu acc, lai nodot jau tavās rokās, bet tad iedomājos, nomainīt pw, lai kāds cits to pirmais neizdara... No profila nav pazudis ne cents un pm es tev viņu atdošu! 

Tad es tev būtu ļoti pateicīgs ja tu man caur skype iedodu man paroli :)

Link to comment
Share on other sites

Tad es tev būtu ļoti pateicīgs ja tu man caur skype iedodu man paroli :)

Sazinies ar G... Es viņam iedošu labāk. 

 

E. Pw nosūtīta. 

Edited by Fritøs*
Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar G... Es viņam iedošu labāk. 

 

E. Pw nosūtīta. 

Uzraksti man PM,nesapratu īsti

 

 

Var TC. Atguvu savu PW

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...