• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par Sarkano Kamāru


Recommended Posts

SERVERA LIKTENIS IR SPĒLĒTĀJU ROKĀS


NEVIS ĪPAŠNIEKA VAI ADMINISTRATORU


BEZ MUMS VIŅI NAV NEKAS


(es īsti nezināju, kurā sadaļā likt , tāpēc liku tajā, kurā to pamanīs)


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kent Gainz


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : īsti nezinu, Kamārs un Jesica Coockie kopā 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad tika atņemta māja vnk prost tak atņemta. Naudu arī atņēma pirms tam, bet to nevaru pierādīt, varu tik ss parādīt , kur bija un ka nākošajā dienā vairs nav , bet tas jau neko nedos :D 


Bet šoreiz paņēmu daudz pierādījumu. Pat keenans atbrauca un pateica , ka māju atņems.


Tātad viss sākās ar to, ka rpojām mājā un tonys ar tomu skype teica, ka Raita atbrauca uz manu māju un skatās tur ktko un tad aizbrauc.


Tad Alex Camaro dažas minūtes vēlāk raksta, ka būs servera restars , es uzreiz sapratu, kas notiks.. Atņems man pēdējo, kas palicis.. Jo ar to, ka visu naudu atņēma nepietika. (BTW nekur nav rakstīts , ka tai uz mūžu jābūt viņas mājai + tad kā tā māja nonāca pie parastu spēlētāju rokām , no kura nopirku to?)


Es nezinu kā jūs, bet es to uzskatu par nekaunīgu rīcību vnk izmantot savu varu savā labā un atņemt spēlētājam to, kas pieder viņam.


Es nebūtu baigi sašutis, ja man vismaz nelielu kompensāciju par kaut ko kāds būtu iedevis.


Bet nē, uzliek naudu pa 0 un māju vēl neparko atņem...


+ to var arī uzskatīt par krāpniecību, jo visa tā nauda tika iegūta caur paypalu sūtot unbanus un pat forumā pērkot naudu. 


Tāpēc es paypalā jau prasīšu refundu (Ja mani atraidīs , kas visticamāk notiks un vnk izliksies , ka nekas neesmu) un tur pat ir sadaļa par šādiem gadījumiem, kad digitālajā vidē apkrāpj.


 


 


4. Kā vainas dēļ tas notika :


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


Tātad šeit es sapratu, ka tulīt atņems , jo rakstīja, ka tlt servera restarts, tāpēc izdomāju paņemt pierādījumus par to, ka tā ir mana māja. + vēl speciāli mājas konta naudu paņēmu screenā arī.


thumbnail.png


 


 


lūk arī restartējas serveris


thumbnail.png


 


 


šeit es ienācu atpakaļ serverī un man vairs mistiski mājas nav


(apzinos to, ka tur ir haki redzami :D mani tas diži neuztrauc)


thumbnail.png


 


tādēļ devos noskaidrot, varbūt pēc restarta nobugojusies mājas konta nauda un pārdevusies valstij, bet nē.... Mani tur sagaidīja pārsteigums.


+ biju raitai skype rakstījis un prasījis par to, vai nav iebildumu un reportā šodien , mani ignorēja


thumbnail.png


 


 


Protams, ka visos screenos var laiku redzēt.


Ps. reku links uz visām bildēm kopumā.


http://bildites.lv/a/6shzke7r#7wtehme4


 


Un tad ienāku serverī pēc restarta, pēkšņi nav man nekā vairs.


 


Jā es saprotu , ka kamārs ir augstākais šajā komūnā un neviens diži viņam neko nevar padarīt.


Bet gribu, lai citi zin par krāpniecību un nolaidību, kas notiek serverī.


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Smuki haki :D

http://prnt.sc/el2x8n

PS. Paspēju paņemt pierādījumus http://prntscr.com/el2xxy + links uz tavām bildēm http://bildites.lv/a/6shzke7r#7wtehme4

 

E: Pārliku īstajā sadāļā.

 

 

 

 thumbnail.png

Edited by -Leenan
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es šeit arī atļaušos ierakstīt jo ar mani šis pats notika ..

Tātad tas bija kkur 2016 gadā .. Kovas māja bija pārdošanā jo droši vien nebija ielicis naudu bankas kontā . :D Karoča es paņēmu to māju un nopirku .. Nākamajā dienā es nāku serverī un man māja atņemta .. Varēji jau vismaz iedot man atpakaļ naudu kuru es iztērēju lai to māju nopirktu .. 

Edited by -Leenan
+1wp | Lieks posts | Leenan
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ignorēs. Ko tad viņi pateikt varēs? Savu idiotismu neviens neies atklāt. Nē, nu audio pieradis, ka 30 gados var uzvesties kā 13 gadīgs karalis un jaunākiem ņemt visu nost un mētāt bosu. Baigais vecis vispār. Kapā ar mazajiem sampu un vēl blato. Zemi. 

Edited by -Džokelz
+1WP | Lieks Posts | Džokels
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tā māja man pieder. 

Kompensācija tiks atmaksāta. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. 

  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...