• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Michael_Cerdello]


Recommended Posts

Tā nu kamēr neesmu serverī , te viens caur OOC dirš par mani :D


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Drake_morisey


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Michael_Cardello


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC INS


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) fbd8d6536de649b9af91fea6b5ebfa50.jpg


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pilnībā nepiekrītu, ka šis gadījums ir OOC insūlts, neesmu ne pieminējis tavu vārdu, ne kādu tavu iezīmi. slimnīcā neesi panelis, tb. tu esi hirurgs.

-M.Cardello

Link to comment
Share on other sites

pilnībā nepiekrītu, ka šis gadījums ir OOC insūlts, neesmu ne pieminējis tavu vārdu, ne kādu tavu iezīmi. slimnīcā neesi panelis, tb. tu esi hirurgs.

-M.Cardello

P.S esmu slimnīcā panelis . Šā vaitā vienalga uz ko tas ir domāts, tas tāpat ir insults. ;)

Un laikam tad jau arī par citu Dreiku runāji , ja? :D

6166f188d80d4a6886a44795b459b830.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drake ir panelis, viņam ir dots amats ķirurgs, tāpēc ka ir tikai vienai personai ārsta palīga amats. Un ir diezgan labi redzams ka tu apspried drake, ja pat tas nav viņš, Tu saki slimnīcas panelis, taka tur nošaut greizi nav iespējams, Tu runa par drake.
P.s Newarnot esmu iesaistīts, runa iet par manu paneli un maniem darbiniekiem

Edited by -Leenan
Nevarnot
Link to comment
Share on other sites

Screenshotam ir jābūt pilnam un ir jābūt redzamam laikam, šajā gadījumā tāda nav, dodu 24 stundas ievietot pilnu screenshotu.

Ja nav iespējams tādu iegūt, tad izmanto fraps vai f8 pogu iekš sampa nevis fotogrāfē ar telefonu.

Ja netiks ievietots TC.

Link to comment
Share on other sites

Screenshotam ir jābūt pilnam un ir jābūt redzamam laikam, šajā gadījumā tāda nav, dodu 24 stundas ievietot pilnu screenshotu.

Ja nav iespējams tādu iegūt, tad izmanto fraps vai f8 pogu iekš sampa nevis fotogrāfē ar telefonu.

Ja netiks ievietots TC.

Kāds laiks? 

Kapēc jābūt laikam ja tur ir redzams ooc ins. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...