• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba]Kurt_Costello HAX


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Paul Caper


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kurt Costello


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Hax


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa galva


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


http://prnt.sc/enlfij


http://prnt.sc/enlgcn


Link to comment
Share on other sites

1. Lūdzams iemest kādu screenshot kurā skaidri redzams, mans nick tieši ''Hack izmantošas brīdi''

2. otrajā ss tīri redzams kā es atslēdzu durvis un aizslēdzu, līdz ar ko es samainijos ar Tanner.

Pēc maniem uzskatiem, pārak maz pierādijumi...

Link to comment
Share on other sites

1. Lūdzams iemest kādu screenshot kurā skaidri redzams, mans nick tieši ''Hack izmantošas brīdi''

2. otrajā ss tīri redzams kā es atslēdzu durvis un aizslēdzu, līdz ar ko es samainijos ar Tanner.

Pēc maniem uzskatiem, pārak maz pierādijumi...

Pirmajā screena var redzēt tavu vārdu un mašīnas krāsu,otrajā screena tāda paša krāsa,tikai nedaudz palēkājies.Labprāt butu nofilmējis,bet fraps nebija on.Kā ari tu atslēdzi durvis tikai lai Taner iekāptu.Tad gribi teikt,ka tavs draugs Tanner hakoja?

P.S Tad mašīna bezsakarā pati uzleca gaisā?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmajā screena var redzēt tavu vārdu un mašīnas krāsu,otrajā screena tāda paša krāsa,tikai nedaudz palēkājies.Labprāt butu nofilmējis,bet fraps nebija on.Kā ari tu atslēdzi durvis tikai lai Taner iekāptu.Tad gribi teikt,ka tavs draugs Tanner hakoja?

P.S Tad mašīna bezsakarā pati uzleca gaisā?

Diežēl, nevaru tev līdzet ja tev ir tik smagi ar lasīšanu, bet domāju vajadzēja tev labāk nofilmēt, lai citādi man te

nepieksasās virsū... 

https://www.youtube.com/watch?v=D70w1syg8UY&feature=youtu.be , a kas te? Pieķerts.

 

  1. Pirmajās sekundēs smux hax.
  2. Beigās ar invis palīdi zem zemes.

 

Lūdzu newarn, esmu iesaistīts.

Mhm, šeit ir redzama parasta DM situācija, izkāpu sāku šaut un pēc tam iekāpu apakaļ automašīna.

Reali bija ap 60 cilvēku tiešaistē. Tas varēja būt jebkurš...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diežēl, nevaru tev līdzet ja tev ir tik smagi ar lasīšanu, bet domāju vajadzēja tev labāk nofilmēt, lai citādi man te

nepieksasās virsū... 

Mhm, šeit ir redzama parasta DM situācija, izkāpu sāku šaut un pēc tam iekāpu apakaļ...

 

  1. Mašīnu smuki uz riepām uzmeti, kā to paskaidrosi, par lag :D? 
  2.  Tu pēkšņi pazudi no redzes loka, aizgāji invisā.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

  1. Mašīnu smuki uz riepām uzmeti, kā to paskaidrosi, par lag :D? 
  2.  Tu pēkšņi pazudi no redzes loka, aizgāji invisā.

 

Nuuu, tā arī īstenīa bija, ka lagoja. Vienu brīdi kickoja visu laiku āra, bij ping virs 300.  ;) Varēji pastīties Tab'ā.

Runājot par invis, ka jau zinams bija lagi, daudz ir redzēts kā cilveks skrienot uz priekšu parādas savā automašīnā

domāju tas nekas jauns nav.

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi.. tajā auto varēja pie iebrauktuves iekāpt kāds cits.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...