• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Carlos_Johnson un John_Kamikaze


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ethan_Murray


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Carlos_Johnson un John_Kamikaze


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Iebraucu fabrikā lai ielitku rūdu, jo mums bija nopirkts slots, ne pa tēmu Carlos Jonhson carDM, bez rp, bez nekā un John Kamikaze  DM+CS


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu, low rp


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://www.youtube.com/watch?v=Olx4YeJkw2E&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=edB_H8Swal0&feature=youtu.be


  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

oooo...


 


 


Pasties videoklipā klaun, es tikai pret tevīm mērķēju nevis šāvu.. :D :D 


Tev video nav nofilmēts viss, kā atteicies maksāt naudas summu par fabrikas izīrēšanu..


Es pa tevim tēmēju, bet mans draugs - John Kamikaze , palīdzēja pievaktēt te visu, biju viens, bet jus bijat sakuma 3 , divus nosavu jo atteicas maksat naudu , un sāka dirst auguma, realitātē, zini kas ir svarīgākais? -Pareiza runāšana, loģika, un galvai pareizajā vietā..


 


Tev galva ir sazin kur, bet par tavu video jaukšanas informaciju, varu spriest, ka videoklipu pirmo sajauci ar otro, un 1 video john tev sava, 2 video es pa tevim tikai temeju . :) A , tev abloms nav? Pasties videoklipu sikais 15 gadniek, pirms brauc iekšā auzās. ;)


 


Te ir aplama sūdzība vienkārši sakot..


Es tevi pat neaiztiku, pabiedēju - jo atteicies maksāt naudu par licenzi, kā arī realitātē tu būtu samīzies , ja pret tevīm nostātos 2 cilvēki, 1 mafiozo un otrs citas bandas cilvēks, tev jau bikses būtu pilnas.. Te smird pēc zini kā?


 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


*Ethan Murray - Massive Cs + BH +CR +Low RP[tai skaita nonrp brauksana]+autisms. = 7dienas bans stabils.


*Carlos Johnson - tas esmu es, nebūs man nekā, jo es neko nēēsu darijisi, tikai tēmēju pret tevīm.


*John Kamikazee - aizsargājās no taviem šāvieniem, pirms tam biji fabrikā iebraucis, un sāki šaut pret viņu, tad sāki filmēt videoklipu, nešķiet tev, ka vaig likt visu videoklipu iekšā? Jo editojot šo visu, domā sevi no atbildības nodzēst?


 


Ethan Murray - Dvj pilno videoklipu iemet klaun :D


 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


 


P.s.


 


Te Carlos Johnson raksta jakas -> Tu saki ka es par tevīm šāvu? Video var redzēt tikai to, ka tēmēju pret tevīm, jo zināju,ka videoklipu filmēsi, iepriekš kaut kā žigli ieskrēji fabrika pa 1sec, nešķiet dīvaini, ka tu jau 3reizi vadi šo organizāciju pa šo mēnesi? :o Kaut kā smird pēc bana priekš tevīm, un man atkal foruma bans būs. ;)


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

John_Kamikaze CS+DM=280 minūtes

DM pieder fabrika, ar ko viņi tur ir noteicēji. Viņu teritorija. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...