• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Randy_Mendez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Eddie_Faster
2. Administrātora niks spēlē :Randy_Mendez
3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://failiem.lv/u/z5smx9ja
4. Apraksts par situāciju :Nu es gaidu kamēr kāds/a pārkāps noteikumus, bet Randy nav ko darīt un piesārņo čatu ar chata bana likšanu sev.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ieliec sūdzību vēl kur es ig eju nevis pa trotuāru, bet pa zāli..... Viņš to uzlika sev, jo nav adminu kas izmet no organizācijas un tāpēc viņš sev uzlika čata banu, lai to pateiktu ja, jo viņam nav pieejams kopējais čats :b_fresse: 

 

tas domāts lai jūs nesapamojat reportus izmet no org. :)00)00))))00)

Link to comment
Share on other sites

ieliec sūdzību vēl kur es ig eju nevis pa trotuāru, bet pa zāli..... Viņš to uzlika sev, jo nav adminu kas izmet no organizācijas un tāpēc viņš sev uzlika čata banu, lai to pateiktu ja, jo viņam nav pieejams kopējais čats :b_fresse: 

 

tas domāts lai jūs nesapamojat reportus izmet no org. :)00)00))))00)

Daudzi tajā adminu publiskajā pasaka kad nav adminu kas var izmest no org un viss čotka

nesaprotu kapē vairākas reizes jāliek sev chata bans un jāņem nost?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daudzi tajā adminu publiskajā pasaka kad nav adminu kas var izmest no org un viss čotka

nesaprotu kapē vairākas reizes jāliek sev chata bans un jāņem nost?

KĀRTĪGI izlasi ko es pirms tam uzrakstiju.

Link to comment
Share on other sites

Man nav pieejas, taču šitā daru lai jūs informētu, tas ir jūsu labā, lai jūs zinātu.

Ja man būtu pieejas tad normāli informētu, bet man tādu pieeju vel nav pieejamu.

Link to comment
Share on other sites

Man nav pieejas, taču šitā daru lai jūs informētu, tas ir jūsu labā, lai jūs zinātu.

Ja man būtu pieejas tad normāli informētu, bet man tādu pieeju vel nav pieejamu.

Skaidrs es vienkārši to nezināju vēl neesmu bijis admins.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...