• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] James_Core,Martin_Van_Poker


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arturs_Benz


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : James_Core,Martin_Van_Poker


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es braucu pa pareizo joslu un tad man saka dzities pakal policija tad es godigi apstajos un sapratu ka tas ir no KP departamenta un vins mani nevar apstadinat par "Pretejas joslas brauksanu" ka vins teica tad es nekapu ara no auto jo vinam nebija tiesibas mani apstadinat tad es braucu stradat un tad vins saplesa mana drauga auto tad es noslepos un tad mani aresteja ar LowRP 


UN TAD MANI IELIKA CITUMA UZ 2H PAR PRETEJAS JOSLAS BARUKSANU?


4. Kā vainas dēļ tas notika : James_Core,Martin_Van_Poker


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/2c55wvff#_


  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Žēl kad neparādiji kur meiģināji bēgt un kur tavs draugs dmoja. -_-  

es jums saku KP nav tiesibas apstadinat mani ja braucu pa pretejo joslu un ja mans draugs dm taisa nav mana vaina un kada sakra mani ieliki uz 2h?

Link to comment
Share on other sites

es jums saku KP nav tiesibas apstadinat mani ja braucu pa pretejo joslu un ja mans draugs dm taisa nav mana vaina un kada sakra mani ieliki uz 2h?

Well ir tiesības, ja tu pa pretējo joslu braucot ienesies manā mašīnā un vel pēc tam centies aizbēgt.

 

E: Un ko tu stāsti sākumā kad pa pareizo joslu brauci besī šitādi.

Edited by Džons.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Well ir tiesības, ja tu pa pretējo joslu braucot ienesies manā mašīnā un vel pēc tam centies aizbēgt.

 

E: Un ko tu stāsti sākumā kad pa pareizo joslu brauci besī šitādi.

Tu neesi no CP lai mani apstadinatu par pretejo joslu tev vajadeja kadu izsaukt no CP lai mani apcietinatu un es brauc pa pareizo joslu un man bija galvenais cels! un kur tavs vid?tu taks teica ka filme!

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi no CP lai mani apstadinatu par pretejo joslu tev vajadeja kadu izsaukt no CP lai mani apcietinatu un es brauc pa pareizo joslu un man bija galvenais cels! un kur tavs vid?tu taks teica ka filme!

Filmēt sāku kad uzsāku pakaļ dzīšanos.

Kur var būt galvenais ceļš pretējā joslā ? 

Es tīri varēju tevi aizturēt, jo tu ietriecies manā mašīnā.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pārāk maz pierādījumu, nav nekas šajos ss.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...