• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mike_Woltr


Recommended Posts

. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Liam_Taylor


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mike_Woltr


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC insults.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nav ne jausmas , laikam negribēju pirkt viņa sanchezu.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prnt.sc/eriu5c


Link to comment
Share on other sites

Pierādi ka teicu tev! Un otrkārt es prost braucu pa ielu un teicu lohs ooc chata? Možn vnk chatoju ar sevi? Nav jau mana problēma ka tu uzstaisi ss kur nemaz mani neredz . Možn PS(Photo shops) . Taka Aplama tava sūdzība....

Link to comment
Share on other sites

Pierādi ka teicu tev! Un otrkārt es prost braucu pa ielu un teicu lohs ooc chata? Možn vnk chatoju ar sevi? Nav jau mana problēma ka tu uzstaisi ss kur nemaz mani neredz . Možn PS(Photo shops) . Taka Aplama tava sūdzība....

Bet to jau tu vari arī man neteikt , bet lohs jau tu teici , varbūt tu to kādām citam teici es jau nezinu.

 

+ Tev ari bija pg , bet tevi nejailoja. :/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bet to jau tu vari arī man neteikt , bet lohs jau tu teici , varbūt tu to kādām citam teici es jau nezinu.

+ Tev ari bija pg , bet tevi nejailoja. :/

 

Bet to jau tu vari arī man neteikt , bet lohs jau tu teici , varbūt tu to kādām citam teici es jau nezinu.

+ Tev ari bija pg , bet tevi nejailoja. :/

 

A varbut es pirmit uzrakstiju /b *Nodoma pie sevis* un tad /b lohs taka šķūre taisni!

Link to comment
Share on other sites

Bet to jau tu vari arī man neteikt , bet lohs jau tu teici , varbūt tu to kādām citam teici es jau nezinu.

 

+ Tev ari bija pg , bet tevi nejailoja. :/

 

A varbut es pirmit uzrakstiju /b *Nodoma pie sevis* un tad /b lohs taka šķūre taisni!

Bet to jau tu vari arī man neteikt , bet lohs jau tu teici , varbūt tu to kādām citam teici es jau nezinu.

 

+ Tev ari bija pg , bet tevi nejailoja. :/

 

A varbut es pirmit uzrakstiju /b *Nodoma pie sevis* un tad /b lohs taka šķūre taisni!

Kāpēc lai tādā situācijā tu teiktu , ka tu esi lohs?

Tur var redzēt , ka saruna notiek ar mani. Screenā redzams , ka teicu lol un tu vēl jautājumu zīmi uzbliezi.

Pēctam es teicu , ka neņemtu vairāk pa 200k , tad tu iepisi ''lohs''.... ( ooc chata tu noteikti teiktu *nodoma pie sevis* okay )

Link to comment
Share on other sites

Bļe ja saruna notiek ar tevi kapē es nesu bilde? Otrkārt kapēc nav chatam blakus laiks? Treškārt možn netālu no manis biji kad vnk uzrakstiju /b Lohs Taka mauc taisni ar savu screen shotu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...