• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par administratoru [Laim_Yandell]


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Tak ***, man palūdza tik ielikt sūdzību... sampu tā pat nespēlēju!
 Administrātora niks spēlē : Laim_Yandell
Pierādījumi par pārkāpumu : http://prnt.sc/erybab
Apraksts par situāciju : Kr4 iemetu sūdzību par čuvaku un šis pēc mirkļa pats aizklopē ciet iemetot tur kaut kādu bezsakarīgu topiku :D Mani apvainoja, ka es hakoju, kaut man nemaz uz pc nav gta sa... Laikam ar redzi čalim problēmas, ka tik kādu nepatiesi vēl cietumā neieiemet... Drīz pieteikumā uz acc vajadzēs iekļaut redzes pārbaudi! ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry ka aizvēru to topicu, pārlasijos.. Un man Jesica Cookie atļāva mainīt nickname  gan forumā, gan ingame, tapēc ari nomainiju.


  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

Sorry ka aizvēru to topicu, pārlasijos.. Un man Jesica Cookie atļāva mainīt nickname  gan forumā, gan ingame, tapēc ari nomainiju.

 

Mmm, tgd var apiet noteikumus paprasot to raitiņai? Nice, turpmāk zināšu, kad iešu hakot... Vai ko citu pret noteikumiem darīt! ;) #SmieklīgāSamplvAdministracija

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Sorry ka aizvēru to topicu, pārlasijos.. Un man Jesica Cookie atļāva mainīt nickname  gan forumā, gan ingame, tapēc ari nomainiju.

Neizklausijās, ka Raita atļāva.. jo kad es prasiju, kas tas par adminu.. viņa teica, ka viņai tas nepatīk.. :D (no hate)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz skype privātajā sarakstē neko tādu neatradu, ka būtu vispār gājusi runa par to, ka atļautu, kā arī vispār neko tādu neatceros. 

Būs vien jāmaina uz veco niku viss. 

Starpcitu, jau vakar par to IG /a izteicu pretenzijas, kā jau Džims teica. 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...