• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Jame Howard


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Dzhonijs Shipmans
2. Administrātora niks spēlē : Jame Howard
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://i.imgur.com/q5LpFxw.png
4. Apraksts par situāciju : Tātad braukāju ar Nikkiju, vēlējos viņju pabiedēt braucam pa kaut kādu kalnu, braucu pa pasu malu un kroč noripojām lejā, tiko noripojam leja, taka es pieredzejis spelmanis zinu ka jaerpo kad sadauzi to masinu,(( spiedu savu binder pogu, del sūdīgā PC binders dažreiz nestrādā uzzreiz, tik pēc kādām 5 sekundēm.)) Bet zinat kas notiek, teiksim tā šos admins kas neprot adminēt, jau man ir uzlicis jail, tur maksimāli pagāja 3 sekundes pec kritiena. Var teikt es pat saprast neko nespēju kas notiek kad jau biju jail. Un šī nav pirmā reize kad viņs mani met jail par nonrp tad kad rp ir bijis bijis.

Padomājat ja man nebūtu binders, kā es vispār spētu paspēt noerpot, vispar nereāli. 

SS redzams ka tieshi pec ta ka ielika cietuma man bija nostradajis binds, ka var saprast ka viņs gļukoja? tas ka man tur puse no burtiem iztrūkst, jo dēļj tiem ģljukiem man tā viežhi gadās. Un lai nebūtu pārmetumu ka es varbut pec ta ka nonacu jail noerpoju, Nikkiju iejeiloja kopa ar mani pec sekundes, pec ta ka es tiku jail.

Vienkāršok sakot, viņs ir pārāk zaļs priekš admina. :D

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

Baigais pieredzējis spēlmanis tu esi.

Maksimāli 3 sekundes, es nevaru tik atri uzrakstit laiku iemeslu un id. Tīrakie meli

Plus tu sāki braukt uzreiz pēc tā ka nokriti no kalna, kā ari vel apkriti uz jumta, un ja tu zini jauno noteikumu, tad tur tikai tavas "Traums netika gūtas" tāpat nelīdzētu.

Ari par Jail pierādijumi nav jāņem, kā ari bananu ganjau saņemsi par saviem MultiACC. ;)

Neviens tevi te nepazīst, pats tu esi viens "zaļasi gurķis" :DDDDDDDDDD 

āāāāāāāāāāā un vel kas, baigi interesanti, RP bija tikai pēc jailaa, tikai dēļ tā lai ieriebtu/iegāztu? :D vecīt neviens te nav tik debīls.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties tajā ss, tik pat labi varēji nobindot tikai tad, kad Tevi iemeta jail, lai izlaistu laukā.

Šaubos vai administrators nebija pagaidījis.

Slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...