• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Tā kā būtu laiks!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mark Scofield

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Nu lieta tāda ka cilvēki jau mēnesi gaida uz atbildi , precīzāk sakot par administratora pieteikumiem iet runa! Man liekas ka pilnīgi pietiek divas nedēļas nogaidīt , un tad sniegt atbildi vai administrātors tiek pieņemts vai nē! Jo noteikti ja es nebūtu uzrakstījis šo sūdzību administrātora pieteikumi , tā arī netiktu izskatīti līdz augusta beigām! Paldies par sapratni!

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Cits!

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

spq309j86ni19ns9lur6.png

 

fxvtd1a33ff6l07ipbtp.png

 

j6msx6o08g4192jjfxw4.png

 

u4nb28yuouoryuidrzh.png

 

4siw53ji85b60u9qiu6.png

Link to comment
Share on other sites

Doma izskatis, tikai tapec, kad tu uzrakstiji? pff, Jack gone, Vaiperam bans, Joey jau statusniks, uz citu serveri gaja, Jamals ienak ON reizi, pa 2 nedelam, Chris?, hmmm, maybe

Link to comment
Share on other sites

Doma izskatis, tikai tapec, kad tu uzrakstiji? pff, Jack gone, Vaiperam bans, Joey jau statusniks, uz citu serveri gaja, Jamals ienak ON reizi, pa 2 nedelam, Chris?, hmmm, maybe

Nē nu vienkārši es nesaprotu kā īsti ta te notiek ? Ja reiz visi ir pazuduši , kādēļ ta netiek slēgti šie pieteikumi ?

Moderātoru man liekas ir vairāk kā saprāta! Vienkārši uzrakstu , lai būtu kā atgādinājums ka tādi arī ir!

Link to comment
Share on other sites

Nē nu vienkārši es nesaprotu kā īsti ta te notiek ? Ja reiz visi ir pazuduši , kādēļ ta netiek slēgti šie pieteikumi ?

Moderātoru man liekas ir vairāk kā saprāta! Vienkārši uzrakstu , lai būtu kā atgādinājums ka tādi arī ir!

Link to comment
Share on other sites

Nē nu vienkārši es nesaprotu kā īsti ta te notiek ? Ja reiz visi ir pazuduši , kādēļ ta netiek slēgti šie pieteikumi ?

Moderātoru man liekas ir vairāk kā saprāta! Vienkārši uzrakstu , lai būtu kā atgādinājums ka tādi arī ir!

Nu personigi es, neesmu tiesigs neko aptiprinat, jo ipaši adminus, to dara Willis vai Auri.....
Link to comment
Share on other sites

šī attieksme pret administrātoriem mani iepriecina.

Tas bīja kādā ziņā domāts ? Tādā ka es veidojo šos topikus lai uzzinātu , vai tas ka galvenie administratori nedara nekā ?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tie kas ir PINNED lai to ņem nost kas ir banoti vai pametuši jo tajā sadaļa nekartība galīga !

Link to comment
Share on other sites

Doma izskatis, tikai tapec, kad tu uzrakstiji? pff, Jack gone, Vaiperam bans, Joey jau statusniks, uz citu serveri gaja, Jamals ienak ON reizi, pa 2 nedelam, Chris?, hmmm, maybe

 

Bļe, tad rakstat Atteikts nevis atstājat, es ša visus pacelšu uz augšu un postus pakrāšu.

Link to comment
Share on other sites

Man likās vēl smieklīgak tas, ka Raivo gandriz mēnesi gaidīja,lai viņam uzliktu admin.

Bet jā,kur tik ilgi gaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...