• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Owen Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jim Oconnor
2. Administrātora niks spēlē : Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Zemāk.
4. Apraksts par situāciju : Viņš iejaucās omegas reidā iekš fabrikas, pēc kā vēl atļāvās mūs aizteleportēt prom. Viens no omegas pienākumiem ir apkarot nelegālās organizācijas, taču šeit..

Šeit redzams ss, kurā mums saka lai pazūdam. http://prntscr.com/f4qwel

Mums pasaka lai nemaisamies http://prntscr.com/f4qwl2

Pasaka ka fabrika ir ooc mafijas zona http://prntscr.com/f4qxb9

Pēc tā visa vēl tiekam teleportēti prom http://prntscr.com/f4qxpr

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nejau jaukties tad, kad viņi priekš mbiza - ooc taisa wepus. Gaidam no SFM video.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nejau jaukties tad, kad viņi priekš mbiza - ooc taisa wepus. Gaidam no SFM video.

Kāds Tev te sakars ar OOC? Tu mums neko vispār nevarēji aizliegt, viņi arī pārdod civilajiem.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds Tev te sakars ar OOC? Tu mums neko vispār nevarēji aizliegt, viņi arī pārdod civilajiem

Nu bet iedod ss, kur redzams, ka viņi pārdeva - viņi taisīja vepus priekš OOC kara.

Pagaidi to video.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu bet iedod ss, kur redzams, ka viņi pārdeva - viņi taisīja vepus priekš OOC kara.

Pagaidi to video.

Man Tev nekas nav jāiedod. Tu esi pārkāpis administratora pilnvaras.

Tālāk no manis rakstīs Matīss, es uz laukiem braucu, caur telefonu pateikšu, ja kas.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad viņi ingame taisīja wepus, lai rl ietu kariņu laukā ar puikām spēlēt? Mafbizz ir viens liels nonrp pasākums, kur ir atļauts pārkāpt vairākus terminus, tas arī viss. Prieks, ka kāds tur iejaucās un mudiņa viņus rpot, bet galvenajam administratoram atkal viss pie pakaļas.

Edited by kortess
Nav tev te savas domas jāizsaka +wp, lieks posts | kassels
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tad viņi ingame taisīja wepus, lai rl ietu kariņu laukā ar puikām spēlēt? Mafbizz ir viens liels nonrp pasākums, tas arī viss. Prieks, ka kāds tur iejaucās un mudiņa viņus rpot, bet galvenajam administratoram atkal viss pie pakaļas.

Kurš teica, ka man viss vienalga? Viņi iebrauca - apšāva SFM. Viņi mierīgi atbrauca uz zonu. Pats, kā jau minēji mbizz - NonRP - OOC. Viņi priekš tā NonRP - OOC taisīja wep.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kurš teica, ka man viss vienalga? Viņi iebrauca - apšāva SFM. Viņi mierīgi atbrauca uz zonu. Pats, kā jau minēji mbizz - NonRP - OOC. Viņi priekš tā NonRP - OOC taisīja wep.

Ja mafbizz ir NonRP, un tu uzskati, ka OOC... Kāpēc tāda opcija atrodās "roleplay" serverī? Tieši šī iemesla dēļ daži administratori nemaz nezina, kas ir normāls, īsts roleplay, tā skaitā arī lielākā daļa spēlētāju, jo visi tikai sēž bandās un mafijās.

 

Man literally met warnus par to, ka es pasaku servera stāvokli, bet kad kāds cenšas kaut ko darīt, lai to stāvokli nedaudz uzlabotu, tad administrators pasaka, lai vācās prom no zonas un nemaisa viņiem. funny af

Edited by KRETZ
+2 wp, lieks , dubultposts | kassels
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mēs viņus neapšāvām, viņi atklāja uguni, mēs šāvām pretī.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, sazināšos ar SFM.. lai uploado video.

Bet ja tas būtu IC no jums.. un RP, šaubos vai QS taisītu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko Tev video mainīs? Tu iejaucies IC pasākumā, kurā nekas netika pārkāpts + atļāvies izmantot savas administratora privilēģijas, lai aizvāktu mūs no turienes. Ja neiejautkos, būtu arestējuši SFM bosu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja neiejauktos jūs turpinātu QS. Tas ir IC pasākums taisot QS, OOC telpā, kur OOC mbizam taisa wep.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja neiejauktos jūs turpinātu QS. Tas ir IC pasākums taisot QS, OOC telpā, kur OOC mbizam taisa wep.

Kādā sakarā tiek uzskatīts,ka tie wepi ir ooc? Ir iespējams, ka šos wepus lietos IC.

Ar galvu padomājam arī mazliet.

Edited by kassels
+wp, lieks posts | kassels
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Administrators saņem 1wp.

Džim, tu nespēj beigt mani pārsteigt. :D

Paldies, par sūdzību.

TC

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...