• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Roberts_Zaremba
2. Administrātora niks spēlē :Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
https://www.youtube.com/watch?v=G4SWw_U2deA

4. Apraksts par situāciju :Es braucu garam taxitim man taxis ietriecas un tad es noerpoju tad mani pa low rp,cs iemeta jaila un tad vinus 1 cali pa nonrp bet bija skaidri redzams kad vins noerpoja Besi ara tadi admini kas neko nejedz tik sez un rij savus cipsus

 

 

Deretu vinam to pedejo wp dabut lai acc nem nost tam Cir***

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

CS - aizlaidies no notikuma vietas.

LowRP - neveidoji pilnu situāciju, bet noerpoji uz ātro ar bind.

Btw. Sveiks, Vanag :D

Link to comment
Share on other sites

kads vanags dfk? es vinam vnk uzprasiju vid iemest aizmirsu sava gmail pass :P Cs aizbegu no notikuma vietas ja baiga notikuma vieta te nav irl cali baigais calis juties ar savu acc nahujam iemeti 1 cali par nonrp kaut bija visas reizes erpojis ko?

Edited by KRETZ
+1wp | Necenzētu vārdu lietošana | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

CS - aizlaidies no notikuma vietas.

LowRP - neveidoji pilnu situāciju, bet noerpoji uz ātro ar bind.

Btw. Sveiks, Vanag :D

Tāds CS. Ik pa laikam cilvēki reālajā dzīvē aizbrauc no notikuma vietas. Pat Latvijā tas bieži notiek. Tas nekas jauns nav, lol.

LowRP? Tas šajā serveri ir normāli.. Visi kaut kur ietriecas un ar bindu nomoči, ka viss ir čikenā. Ārsti arī ar bindu visu dara - vienmēr traumas ir vienādas pilnīgi visiem cilvēkiem. Policija arī izmanto visu laiku jēlus bindus, un visu laiku ir viens un tas pats. Reāli tad visu serveri vari mest jailā par lowRP. Tak Tev vajag pieņemt, ka šis ir latviešu RP, un neviens te netaisās baigi erpot, galvenais ir, ka uz binda ir kaut kas un vsjo. Tur neko vairs mainīt nevar.

Edited by KRETZ
+1wp | Lieks posts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iekomentēt , jo mani ari iemeta jailā . Man bija 3 rp komandas. Un es sedēdēju taksī! Nu admini skataties... Es arī pieprasu wp. Owenam.

Edited by KRETZ
+1wp | Lieks posts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

tak acc off šitam lowakam .. iemet redz pa kkadu nonrp n cs kad no mentiem beegu xd

Edited by KRETZ
Suspends | Pidarisms | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

kretz , pats tu esi pidarisms . :P

Edited by KRETZ
+1wp | Lieks posts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

kas tas kretz pa mazo zalo gurkiiti ? kkads velviens lowaks lkm

Edited by KRETZ
Suspends | Pidarisms | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

nu redzi , nav jēgas tad susp jo tpt varu come back un caur citu ip ari ezz , nemaz neatpazīsi manu to MULTI . :)))))) amandashka.png

Link to comment
Share on other sites

#jimlow jaaaaaaaaa

Edited by KRETZ
+1wp | Dubultposts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

nabags t̞̫̣̜͖̖͕̗̅ͣ̽̃ͧ͋͋̑̇ͥ͑̓̑ͥ́̚̕͠ͅr̵͖̫̪̝̲̬͎͕̳̙̞ͫͨ͛ͣ͑̒̄ͩ͌͌̇̀͜͡į̶̹͇̺̠̣͍̠̗͚̦͕̭͙̙͈̳̝̳̦́͂̿̔͐̈́͊ͨͩͪ́g̼̜̱̜̜̗̥̣̥̹͇̻̞̮ͦ̀͌ͦ̎ͯͣ̑̽̒ͨ͑͟͢g̨̰͙͍̱̺ͦͩ̿̊̒̈́̔̋̐͘͜͞͝ͅe̵̸͔̪̜̰̭̘̦̮̮̥̲͎̞̺̎͆ͭͨͩͥ̇́͌ͬͤ̓ṟ̵͓̼͖̓ͮ͋ͮͤ͒̾̅͌ͧ͗ͥ̾̾ͧ̈́ͦ̚͡͡͝

Edited by KRETZ
+2wp, suspends | Triplepost, pidarisms | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

r̸̡̢̩͕̱͊̋͆̏ͥͤͅ3̧̡̛͖̩͎͈̯̝̯̱̦̫̦͆̉̓͗ͥ͠͞ķ͌ͭͣ̿͜͏̞͔͈̠̯̮̜͔̩̬̱͔̬͇̹̞̀t̶̎̓̃͛ͪ̀̅̈ͦ̚͏̨̙͙̲͍̠͚̹̥̯̟̫̻̪̱̩̟̜̥͘ ̴͉̼͍͉̹͈͉̱̙̙̃͗ͬ̓ͪ̇̐͗̐̊̿̏ͫͪͯ́͠͞ͅṡ̴̢̰̥̗̳̱̯̲̪̫̲͖͓̱̺͕̅̽̾̎̓ͫ̐̆̈ͤ͋̃̂̓ͬ̀̚͟͟ͅͅơ̧͔̙̭̙̠̙̝̯̏̋ͤͤ̔̅̌̉ͫͬ̎ͪͪ̓̚͠ǹ̸̵͈̳͔̬̙̱̬̠̱͎̈́ͥ̆ͨ̑ͥ̔̕ͅͅ ̴̫͖̺̰̼͉̙͈̬͍̙̞̟͇̫̜̟̼̳ͯ́̔ͯ̒̍̊̈́̑͛͂̇͘͟͜͟ḳ̵̛̯̦̞̻͕͖̘̙̬̣͎̦͖̓̒̇̉ͬ͊͐̐ͩ̂ͦ͆͊̊̚ͅr̛̛͖̬̥̗̪̪̩̬̹̯ͨͬ̄ͩ́̌ͫ͐ͧ̌̓̆͋ͪͩ̑̚t̨̧̪̝͓̟̱̜̃͛̂̈͊̅͂ͤ̑̽͒̽͒̀̚̕̕ę̴̶͉͍̘̳̼͍̝͎̱͈̦̻ͩ́͗̍ͩͣ͆̄ͨ̑͗̿͛ͩ̽́̂̋͜͡z̷̶̵̡̟̫̮̼̣͔̳͓̰̃͂̆̾̿͐̈́̑͐ͫ͊͋̃ͬ̔ͧ͝i̢̥̗͔̟̙̹̬͓̫̗̬̳͇̯̜͗̾͋̀̐ͨ̀́͞n̢̡͎̰̬̳̖̤̺̺͖̒̋͑̈́ͨͯ̆͌̔͐ͮ̂ͯ͂̂ͣ͡͞

Edited by KRETZ
+1wp | Dubultposts | KRETZ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...