• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrey_Maraco


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : David Vendetta 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrey Maraco


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HPH


4. Kā vainas dēļ tas notika : /


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://www.youtube.com/watch?v=_zMNOxc56Ck&feature=youtu.be


 


http://www.samp.lv/index.php?/topic/103487-datu-mai%C5%86a-andrejs-marako/ - Nomainīja niku.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viss serveris lagoja , priecajies ka fraps nebij ieslegts es tupa staveju ar vinu runaju es vinam iesauju lodi  vins nokratas ari hp neatnemas , itka filmeju pectam izledzu samo un boom fraps izslegts bij .. taka netopi es nehax , butu mani visi video butu tev gan pakaļā ,  ( nu lab nav jegas tpt atrunaties jo admini neko neizskatis un pateiks banans patiess )

 

 Prost eballl .. Abidna ka atkal banans del fckg haxoriem Sung un vel dazhiem kuri frozoja visu , taja saita tavs hph kuru lohs nenofilmeju ... gg

Link to comment
Share on other sites

Viss serveris lagoja , priecajies ka fraps nebij ieslegts es tupa staveju ar vinu runaju es vinam iesauju lodi  vins nokratas ari hp neatnemas , itka filmeju pectam izledzu samo un boom fraps izslegts bij .. taka netopi es nehax , butu mani visi video butu tev gan pakaļā ,  ( nu lab nav jegas tpt atrunaties jo admini neko neizskatis un pateiks banans patiess )

Loģiskāk nemāki?

Kāda man jēga hakot, ja es piesakos uz acc?  :wub:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu bet pasaki vel ka ta nebija kad runajam es tev brizhiem shavu un vel teizu redzi tev hph neatnemas bet tu nokraties .. Es tev atvičaju nav man haku nuu..

 

Tad visdrizak bija kkadi lagi nuu....

Link to comment
Share on other sites

Nu bet pasaki vel ka ta nebija kad runajam es tev brizhiem shavu un vel teizu redzi tev hph neatnemas bet tu nokraties .. Es tev atvičaju nav man haku nuu..

 

Tad visdrizak bija kkadi lagi nuu....

 

Ak šitās atrunas, pietiek raudāt.

Chat off.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dūzi es ar tur bīju,ieslēdzi hph un nošāvi,kā tad kerījs noqmira,dūzi es visulaiku čatoju un bīju ar viņu.Abus 2 divreiz ar savu hph,ja tev ir hph tu nēsi supermens.Es tur bīju esmu pilntiesīgs te postot.

Edited by kassels
Gan SA zinās , ko iesākt, +wp, lieks posts | kassels
Link to comment
Share on other sites

:s sasmējos , cepī kad mazie mētājas un grib būt lielāki ar saviem izteicieniem :D

 

 

P.S Nav HAX MAN POX 

 

Sūdzība aplama .. TC :D

 

Warn to pidaru mazo

 

 

Visiem vienalga par taviem dislike urod...

 

Samp.lv | David_Vendetta SpeedHax    rekur var paluret ka viņš pats haxers ir , neticu ka izdzesa hakus ,tadi siki pipe''luni nemainās ... Vinam bij HPH pašam vnk noluņiju ar Frapsu ,..

Edited by -Raven
+2wp Biedru Aizvainošana
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

SUDZIB APLAMA 

 

TC 

 

*** VAIRS NEPOSTO TU LOHS 

SUDZIB APLAMA 

 

TC 

 

*** VAIRS NEPOSTO TU LOHS 

 

 

 

Derētu ban no foruma

Edited by kassels
+wp, lieks posts | kassels
Link to comment
Share on other sites

Tew pa galvu varētu iedot , un wp arī uzdāvināt runātāj , un man ari wp uzdavinat , un tur nav hex

Link to comment
Share on other sites

Čalis mēģina izsprukt no bana.  :D  :D  :D

Vakar mētāji baigo ērgli, ka pox uz tiem 5e un tagad maini niku, lai nedabūtu banu? :D

http://www.samp.lv/index.php?/topic/103487-datu-mai%C5%86a-andrejs-marako/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

P.S - Andreja vārdi , : Sīkais nabag man nauda nekrata , man unbani nav jāpērk kredītu vairāk nekā tev mammai alga gadā , Mainu niku jo man viņš vairs nepatīk ..

 

Kautvai tagad saruna lai uzliek banu nu ,  4 sec un unbans <3

Link to comment
Share on other sites

Datu maiņa tevi neizglābs
Andrey Maraco/Anthony_McGregor - 365d - hack.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...