• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Karlis_Thompson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ethan_Murray


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Karlis_Thompson


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hax no 2:08 sākat skatīties un redzēsiet, 4x trāpiju pa viņu ar deagle un vel mans teammate trāpija un hp vispār negāja nost, noteikumos lasīju ka vajag vismaz 3x, bet man ir jau 4x un var redzēt ka tīrs hax, jo 2:38 TAB`ā varat redzēt ka viņam ir ļoti labs pings un tie nevarēja būt lagi. :D


4. Kā vainas dēļ tas notika : tak viņš visu laiku hako, katru terru, zb jau.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=ZS3D-XjQHgk&feature=youtu.be


  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

huj zin, kas tur notika hax man tur nebija.. taja bridi gribeju tiesi record, bet fraps off bija. neredzu tur hph pat 4lodes netrapiji :D iesavi 3 viens norija.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2:12  - 2 hiti / 2:14 - 1 hits / 2:15/16 - 1 hits / 2:18/19 - 1 hits .. Kopā 4 hiti kur hp nenoņemas, mhh.. are u blind bro? <-- nav aizvainojums, vienkārši izskatās ka cilvēks neredz, tapēc man jātēre laiks un jāparāda kurās sekundēs es viņam trāpiju -facepalm-

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Thompson, on 18 May 2017 - 5:08 PM, said:

 

huj zin, kas tur notika hax man tur nebija.. taja bridi gribeju tiesi record, bet fraps off bija. neredzu tur hph pat 4lodes netrapiji :D iesavi 3 viens norija.

Tu un nehax? Ofc, cik reizes tevi ar aimu redzēju, ar hph skraidiji 100% tu biji arī tgd ierubījis, admini tak nespeco terras, *** spēlē ar hakiem, ja nemāk šaut tad jāhaxo uzreiz,ja?

Bot lvl 1000.

*** par warn +/- iesaistīts.

Un nedirs ka tu nehako, viss vg hax tak. Labi ja ir daži izņēmumi.

Edited by -Raven
+1wp Lieks Posts
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu un nehax? Ofc, cik reizes tevi ar aimu redzēju, ar hph skraidiji 100% tu biji arī tgd ierubījis, admini tak nespeco terras, *** spēlē ar hakiem, ja nemāk šaut tad jāhaxo uzreiz,ja?

Bot lvl 1000.

*** par warn +/- iesaistīts.

Un nedirs ka tu nehako, viss vg hax tak. Labi ja ir daži izņēmumi.

tu par sevi runa ? mes jau par tevi visu zinam :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...