• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Owen_Vandetta]


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē :Davis_Young
2. Administrātora niks spēlē :Owen_Vandetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prntscr.com/faarx9
4. Apraksts par situāciju :Bīju stacījā,mēs sākām runāt ooc par to,kad nedrīkst teikt vienu vārdu ic čatā.

Tālāk cilvēks iekāpa auto un uzpieda h burtu,tādejādi uzstaisot stāvošu db,viņš nošāva Domes darbinieku,labi nodomāju

neitralizēšu viņu,jo nejau ar ieroci atļautu viņu saslēgt rokudzelžos,te ir redzams mans rp,kā izvelku ieroci.

Tad es sāku šaut,viņš ielec auto un grib jau db,bet es paspēju viņu nošaut un sēžu uz pus otru stundu.

Link to comment
Share on other sites

Bija ļoti vienkārša situācija. Sāumā es nospecoju stacijā ID 10, izbanoju par hax, tad specoju citus, pienāca report, ka tu Dmo, nospecoju, redzēju, ka tu šauj pa auto, un tas autovadītājs ar blakussēdētāju vienkarši brauca prom, pēc kā tevi iejailoju par MassCS+CarDM.

Link to comment
Share on other sites

Tik maz tu redzēji,ielien situācījas vidū un iejeilo mani?Mož tagad mani unjeilo,ja tu neredzēji visu,redzēji tikai tad,kad john everlast vairs tur nebīja,tas jau ir par vēlu,tas nozīmē man bīja iemels neitralizēt to šāvēju...Ja dzīvē cilvēks ir ar ieroci,nejau tu teiksi lai nomet ieroci,tad,kad viņš jau vienu nošāva?Pameiģini,tik nosākuma kapu jāizrok -_-.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...