• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Artis Alistar


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jamal Gerkhan


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Artis Alistar,Kika De Junga


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Devāmies garām RM,tie paņēma un sāka vienkārši bērt nu lakijs sākā pist atpakaļ,nu bet tas tā profilaksei nu tad mēs vēl kādu laiku čillojām,tie tpt turpināja šaut viena niku dabūju pārējos nē. P.S Kiku tur var tikai beigās redzēt tajā ziņā,ka man viņa iešava un DMG informeris to parādija.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Es domāju,ka viņu.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://youtu.be/k7g_3123Vhs


 


BTW vārds *** bija domāts par to,ka mums ir *** nevis to,ka kāds no rm ir tāds.


Link to comment
Share on other sites

Ko sākumu nenofilmēji,apstājāties un sākāt šaut no paša sākuma,tapēc atbildējām ar pretšāvieniem pierādijumu nav,bet tikai pasaku,sāc filmēt visu nevis,kur mēs šaujam ar pretšāvieniem.

Link to comment
Share on other sites

Ko sākumu nenofilmēji,apstājāties un sākāt šaut no paša sākuma,tapēc atbildējām ar pretšāvieniem pierādijumu nav,bet tikai pasaku,sāc filmēt visu nevis,kur mēs šaujam ar pretšāvieniem.

Papapapapapa,koooooooooo? Labi pirms tam biju iebraucis jūsu hood un jūs mani nošāvat bez rp,bet nu tas ***.

Šajā reizē mēs nostājāmies tikai netālu,jo gaidijām vienu cilvēku,un jūs sākat bērt??? Mēs tikai atpakaļ sākām šaut pēctam.

Link to comment
Share on other sites

Mēs tevi nošāvām,bet man vienmēr ir rp,jo es ar binderi ātri,jūs sākāt no attāluma šaut,tapēc es atklāju uguni,bet nu okey,tak izcietīšu to sodu,ja dos,es neraudāšu!

Link to comment
Share on other sites

Video ir redzams ka abi sāk vienkārši pa jums bērt un cik saprotu, nav nekādu pierādījumu, kas liecinātu par to, ka jūs būtu pirmie kaut ko darījuši.

Kika De Junga - 80 min jail par DM

Artis Alistar - 80 min jail par DM

Paldies par sūdzību, slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...