• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jamal_Gerkhan


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Davis_Young


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jamal_Gerkhan


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tātad lauma pie mums atsūtīja erpot,tad viņš kautko sāka bļaustīties un bēgt,Uzstaisīja Police Abuse n shit.Tad es viņam uzstaisīju ck mainiet viņam vārdu,ja cilvēks accepto nāvi ar rp tātad viņs ir miris un ck.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) http://bildites.lv/a/34jn2u32#mbhrws23


 


Šis Laumai.


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu čau mazulīt.

Lauma mani neatsūtīja,jūs tā dirsāt,ka mākat rp,ka viņa man paparasīja,vai vēlos aizmaukt uzerpot.

Jūs neesat police,jūs esat Zona ZONA doesnt = Police Tas nebija nekāds Police Abuse,gribējāt lai uzsāku rp situāciju

Nu tad tas bija vienīgais veids,kā uzsākt situāciju iespļaujot tev sejā,pēc tam nezinu vai pat atļautu DB uztaisit,bet nu labi tas poh.

Turpināsim ar to,ka jums bija MassCS,jo pirms tam neko nebijāt rpojuši par to,ka esat kkādi Hitmani vai kkas tamlīdzīgs nu vismaz to rp neredzu šeit.

Tapēc jā tur jau ir MassCS,bet nu labi turpināsim.

Randomā braucām izsaucāt adminu,visulaiku maucāt OOC tas nu noteikti nav bļe Roleplay,bet nu labi.

Kko paparasījāt admins jūs pasūtija ***.

Nu labi tad turpinājāt izdomāt,ka bez IC iemesla basically,vai ar iemeslu,ka iespļāvu tev sejā taisīsiet CK.

CK ir ar admina un spēlētāja piekrišanu es tur neredzu nevienu.

Es vienkārši rpoju,ka esmu miris,jo domāju,ka nošausi tad lai arī var noerpot pirmstam,jo pēc tam diemžēl ir čata bans.

Admina piekrišana te vispār nav. 

Neredzu šeit manu vainu pilnībā vienīgajam,kam te ir vaina tā ir jūsu par MassCS un to,ka sākumā netaisijāt rp ,par to,ka esat hitmani vai kas tamlīdzīgs.

Un tad,kad ķip turpināsi spēlēt ls*p,tad pamācies rp,jo tur tu neesi spēlējis.

Drīzumā būs sūdzība par jums.

 

Young mazulīt,ņem apskati.

7.2. Aizliegts veidot šādas RP situācijās:
Seksuāla uzmākšanās (piespiežot jebkāda veida seksuālā rakstura RP uz citas personas vai nepamatota fiziska aizskaršana);
Kermeņa daļu amputēšana;
CK uz kāda personāža (nepieciešama administratora atļauja);
Personāža slīcināšana;
Personāža aprakšana;
Pedofīlija.
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu čau mazulīt.

Lauma mani neatsūtīja,jūs tā dirsāt,ka mākat rp,ka viņa man paparasīja,vai vēlos aizmaukt uzerpot.

Jūs neesat police,jūs esat Zona ZONA doesnt = Police Tas nebija nekāds Police Abuse,gribējāt lai uzsāku rp situāciju

Nu tad tas bija vienīgais veids,kā uzsākt situāciju iespļaujot tev sejā,pēc tam nezinu vai pat atļautu DB uztaisit,bet nu labi tas poh.

Turpināsim ar to,ka jums bija MassCS,jo pirms tam neko nebijāt rpojuši par to,ka esat kkādi Hitmani vai kkas tamlīdzīgs nu vismaz to rp neredzu šeit.

Tapēc jā tur jau ir MassCS,bet nu labi turpināsim.

Randomā braucām izsaucāt adminu,visulaiku maucāt OOC tas nu noteikti nav bļe Roleplay,bet nu labi.

Kko paparasījāt admins jūs pasūtija ***.

Nu labi tad turpinājāt izdomāt,ka bez IC iemesla basically,vai ar iemeslu,ka iespļāvu tev sejā taisīsiet CK.

CK ir ar admina un spēlētāja piekrišanu es tur neredzu nevienu.

Es vienkārši rpoju,ka esmu miris,jo domāju,ka nošausi tad lai arī var noerpot pirmstam,jo pēc tam diemžēl ir čata bans.

Admina piekrišana te vispār nav.

Neredzu šeit manu vainu pilnībā vienīgajam,kam te ir vaina tā ir jūsu par MassCS un to,ka sākumā netaisijāt rp ,par to,ka esat hitmani vai kas tamlīdzīgs.

Un tad,kad ķip turpināsi spēlēt ls*p,tad pamācies rp,jo tur tu neesi spēlējis.

Drīzumā būs sūdzība par jums.

 

Young mazulīt,ņem apskati.

7.2. Aizliegts veidot šādas RP situācijās:

Seksuāla uzmākšanās (piespiežot jebkāda veida seksuālā rakstura RP uz citas personas vai nepamatota fiziska aizskaršana);

Kermeņa daļu amputēšana;

CK uz kāda personāža (nepieciešama administratora atļauja);

Personāža slīcināšana;

Personāža aprakšana;

Pedofīlija.

Ja mēs esam zona 51 amerikā tur šausmas pēta nošāvām uz pamata,ka tu pa daudz zini.

Db es nevaru piedalīties,jo es ne braucu,ne šāvu.Un tas vai policīja vai armīja,amerikā neinteresētu nevienam tāpēcpie z51 tevi amerikā sacaurumotu :D.Ls-Los Angeles Sf-San Francisko Lv-Las Vegas.

Tici man,esmu un r*rp arī tāpēc es zinu,ko nozīme ic corruption n shit,tev to nesaprast.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nu čau mazulīt.

Lauma mani neatsūtīja,jūs tā dirsāt,ka mākat rp,ka viņa man paparasīja,vai vēlos aizmaukt uzerpot.

Jūs neesat police,jūs esat Zona ZONA doesnt = Police Tas nebija nekāds Police Abuse,gribējāt lai uzsāku rp situāciju

Nu tad tas bija vienīgais veids,kā uzsākt situāciju iespļaujot tev sejā,pēc tam nezinu vai pat atļautu DB uztaisit,bet nu labi tas poh.

Turpināsim ar to,ka jums bija MassCS,jo pirms tam neko nebijāt rpojuši par to,ka esat kkādi Hitmani vai kkas tamlīdzīgs nu vismaz to rp neredzu šeit.

Tapēc jā tur jau ir MassCS,bet nu labi turpināsim.

Randomā braucām izsaucāt adminu,visulaiku maucāt OOC tas nu noteikti nav bļe Roleplay,bet nu labi.

Kko paparasījāt admins jūs pasūtija ***.

Nu labi tad turpinājāt izdomāt,ka bez IC iemesla basically,vai ar iemeslu,ka iespļāvu tev sejā taisīsiet CK.

CK ir ar admina un spēlētāja piekrišanu es tur neredzu nevienu.

Es vienkārši rpoju,ka esmu miris,jo domāju,ka nošausi tad lai arī var noerpot pirmstam,jo pēc tam diemžēl ir čata bans.

Admina piekrišana te vispār nav. 

Neredzu šeit manu vainu pilnībā vienīgajam,kam te ir vaina tā ir jūsu par MassCS un to,ka sākumā netaisijāt rp ,par to,ka esat hitmani vai kas tamlīdzīgs.

Un tad,kad ķip turpināsi spēlēt ls*p,tad pamācies rp,jo tur tu neesi spēlējis.

Drīzumā būs sūdzība par jums.

 

Young mazulīt,ņem apskati.

7.2. Aizliegts veidot šādas RP situācijās:
Seksuāla uzmākšanās (piespiežot jebkāda veida seksuālā rakstura RP uz citas personas vai nepamatota fiziska aizskaršana);
Kermeņa daļu amputēšana;
CK uz kāda personāža (nepieciešama administratora atļauja);
Personāža slīcināšana;
Personāža aprakšana;
Pedofīlija.

 

Karoce murmuli ( esmu iesaistits ).

1. Kads sakrs admina piekritumam

2. Ar kuru galu doma ... 

3. Zini vispar kas ir Zona 51 ? (RL)

4. Valdiba pat nepaceltu pirkstu ja Zona 51 kadu nosautu !

 

Taksto murmuli sedi un ej ar savu Rp kur biji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mēs esam zona 51 amerikā tur šausmas pēta nošāvām uz pamata,ka tu pa daudz zini.

Db es nevaru piedalīties,jo es ne braucu,ne šāvu.Un tas vai policīja vai armīja,amerikā neinteresētu nevienam tāpēcpie z51 tevi amerikā sacaurumotu :D.Ls-Los Angeles Sf-San Francisko Lv-Las Vegas.

Tici man,esmu un r*rp arī tāpēc es zinu,ko nozīme ic corruption n shit,tev to nesaprast.

Ja tu būtu no visiem šajiem r*rp un l*rp,tad tavs niks nebūtu viena daļa LV un otra daļa UK -_-

Amerikā sāksim ar to,mani neielaistu šajā teritorijā,kas sanāk ir jūsu sēta tur es nebiju,tapēc mani necaurumotu,bet gan tavu rp gan caurumotu mans draugs :)

Un tev ne sūda vispār nesaprast.

 

Valca-

Admina piekrišana,tas ir noteikums.

Zona 51,pat neiznāktu no savas teritorijas,lai runātu ar citiem random cilvēkiem RL ^^

Administrācija nav valdība :DDD

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu būtu no visiem šajiem r*rp un l*rp,tad tavs niks nebūtu viena daļa LV un otra daļa UK -_-

Amerikā sāksim ar to,mani neielaistu šajā teritorijā,kas sanāk ir jūsu sēta tur es nebiju,tapēc mani necaurumotu,bet gan tavu rp gan caurumotu mans draugs :)

Un tev ne sūda vispār nesaprast.

 

Valca-

Admina piekrišana,tas ir noteikums.

Zona 51,pat neiznāktu no savas teritorijas,lai runātu ar citiem random cilvēkiem RL ^^

Administrācija nav valdība :DDD

Still ,pienemsim , bet visi sitie abuse nebija smuki

Link to comment
Share on other sites

TC, tavā ss neko tpt nevar redzēt, paši tur diršaties viens ar otru. :D
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...