• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [ Auri_Musimo]


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mark_Scofield

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Auri_Musimo

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad SYY brauca un dmoja fabrikā , līdz ar ko mēs likām viņiem pazust , bet protams Auri jau nevar šaut nost , par ar RP! Tev auri bļad teica lai tu aizvācies , bet nē tev jābrauc fabrikā iekšā , kas pieder mums nevis jums! Kur tev DM tu pamuļķi ? Man tev ir jaatēlo tikai tā vieta kad es atklāju uguni! Tā kā jails nepamatots!

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa!

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: SS1 SS2

Link to comment
Share on other sites

Neko tur tāde nesaredzu, pats uzbruki Auri, pats vainīgs. Nav ko DM'ot.

Edited by Travis
Sūdzību topiku postošana Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
Link to comment
Share on other sites

Neko tur tāde nesaredzu, pats uzbruki Auri, pats vainīgs. Nav ko DM'ot.

Tas kas tu esi tāds pats kā auri nebrīnos! Viņam lika pazust , viņs neklausīja! Viss lode pierē!

 

Klau netēlo luni , drēbēs tādas pašas kas pirms tam uzbruka mums , mašīnas arī tādas pašas ! Nemaz nav sakritību! Un jūsējie jau sāka dmot , pirms jūsu ierašānās! Netēlo tagad enģeli , spārni te apdirsti

Un ja jūs bījāt mehāniķi vai kā jūs tur sauc , kas jums lika apšaudes zona braukt ? Tātad tev PG!

Kur problēma , ja jau tu šādi sāc risināt šo lietu!

Edited by Mark_Scofield
Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari spriest, tu IC nezini, kas mēs esam, uz skiniem šo nevar norakstīt, diemžēl Rockstar nav par to parūpējušies, ka katram ir savādāks apģērbs, kur tu RL vari apģērbties pilnīgi vienādi. Ko agrāk? Neticu, ka tevi līdz šim brīdim nav neviens nošāvis, lai visu atcerētos.

Tu laikam lasīt nemāki! Kurš ta normāls parasts cilvēks brauks, tur kur acīmredzami notiek apšaude ? Tātad tev bija PG , ja reiz ķipa biji elektriķis utt.

Link to comment
Share on other sites

ou mai gāš,mēs nebijām zonā. /report ID kuri tevi Dmo,wh tev tač ir,protams ss nevari sataisīt,jo ir sobeits :wub:

Link to comment
Share on other sites

Jau neiebraucot zonā bļāvām, lai nešaujiet, jūs IC nevarējāt zināt, kas mēs esam, varbūt esam elektriķi vai, kas tāds. Nezinu, kas tajā brīdī notika starp jums un pārs syy, netaisījāmies jūs šaut, tāpēc braucot uz fabriku jau bļāvām, lai nešaujiet. Redzot sarkanu niku tev nav atļauja šaut.

 

EDIT: Pietiek ar vienu reizi - http://www.bildites....0w6gxzul3gh.png

 

Postoju šeit, jo esmu liecinieks, hmm nav nemaz aizdomīgi - vīri melnās žaketēs un tādas pašas krāsas auto, kā iebrucēji.

Link to comment
Share on other sites

ou mai gāš,mēs nebijām zonā. /report ID kuri tevi Dmo,wh tev tač ir,protams ss nevari sataisīt,jo ir sobeits :wub:

Aizveries , tev vārdu neviens nedeva! Ierunājās karaliene kurai S0bis ir dzīvesveids! Ja nezini tad nedirs! SS kādēļ ir uztaisīti ?

Izaudz meitenīt vai atrodi citu smilšu kasti kur paspēlēties!

 

 

Auri tas ka tevi nošaut nedrīkst tas jau sen zināms! Un pie tam ja reiz biji elektriķis kādēļ pēc cilvēku brīdinājuma ar kuriem ieroči bija rokās nedevies prom , bet turpināji ceļu iekšā ?

Edited by Mark_Scofield
Link to comment
Share on other sites

man *** par warn tagad,bet kārtējo reizi,tikko tevi ieliek jail uzreiz FORUMA SŪDZĪBA,tev kaut ko izdari,uzreiz sūdzības.. pizdu TU NEESI ŠĪ PORTĀLA DIEVS.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja man ir PG, izskaidro kāpēc sāki šaut, ja mēs pat tev neko neizdarījām, braucām ar Elisu mašīnā, pat neko nepateicām, kad jau nepaķeksi sāki šaut. RL tu katru kuru nešausi.

Bet kas tev bļed lika braukt uz apšaudes vietu , ja reiz esi elektriķis vai kas tāds ? Tu tiešām esi pasists ? Vai smadzene nevelk ?

Tu dzīvē ja būtu elektriķis , tu arī mierīgi brauktu uz apšaudes vietu , kur acīmredzami cilvēki ir ar ieročiem rokās ?

Protams ka nē! Tātad secinājums kur tur ir DM no manas puses? Ja reiz nepakļaujies , tātad esi pelnījis lodi pierē!

 

 

Special For ELISA : Klau es tev vēlreiz saku ej spēlējies citā smilšu kastē , atpisies no manīm! Tiešām kretinē jau ārā! Ej nokrāso matus vai ko tādu , nevis te kladzini savas huinjas!

Link to comment
Share on other sites

man *** par warn tagad,bet kārtējo reizi,tikko tevi ieliek jail uzreiz FORUMA SŪDZĪBA,tev kaut ko izdari,uzreiz sūdzības.. pizdu TU NEESI ŠĪ PORTĀLA DIEVS.

 

Man arī lkm būs ***, tak ej nomierini hormonus, tas viss notiek virtuāli, tā nav īstā dzīve. Sūdzība ir par tevi? - Nē, tad pis prom no Šī topika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...