• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Travis_Moore]


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Luca_Brasi

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Travis_Moore

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Strādājam fabrikā, ienāk Travis meklējot savu maku, paņem un noDM'o mani. Kā var paRPot, ja nedod iespēju otram un vispār bez iemesla atklāj uguni pret citiem, sanāk, ka es varu atrast iemeslu varu staigāt pa ielām un šaut visiem galvā?

4. Kā vainas dēļ tas notika?viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://failiem.lv/u/eedxnct

Link to comment
Share on other sites

Tā nav iela, bet fabrika, tā ir jūsu teritorija, bija plāns iefiltrēties tieši fabrikas ēkā ar iemeslu, jo no muguras ir vieglāk nošaut un tādā veidā atbrīvot teritoriju. Pēc tavas sūdzības saprotu, man bija jānotēmē tev ar deagle galvā un jāgaida tava atbilde?

Link to comment
Share on other sites

 

1.. travis ar rp visu,nesaprotu kas tur tads ir,kas tu nevari uzrakstit,

Acceptdeath?,un no slimnicas braukt par jaunu uz fabriku,

 

Travis ir labs cilveks..

Link to comment
Share on other sites

Travisam ''MG",kā viņs zināja tavu vārdu ka tēmēja?

 

ejjjjjjjjjjjjjj tuuuuuuuuuuu nost, mega lawl.

 

/me un /do komandās to drīkst izmantot...

Link to comment
Share on other sites

ejjjjjjjjjjjjjj tuuuuuuuuuuu nost, mega lawl.

 

/me un /do komandās to drīkst izmantot...

PSC,tāds RP jebanustsja

Link to comment
Share on other sites

Kur taisnība vienkārši, mēs mēģinam strādāt, syy tik brauc un bez iemesla DM'o, bet mums ar RP vajag visu parādīt...

Tu nedod iespēju man vispār reaģēt, es tev dodu iespēju pazust, bet tu iemīz biksēs atrodi kaut kādu mistisku iemeslu un atvāc.

Link to comment
Share on other sites

Kur taisnība vienkārši, mēs mēģinam strādāt, syy tik brauc un bez iemesla DM'o, bet mums ar RP vajag visu parādīt...

Tu nedod iespēju man vispār reaģēt, es tev dodu iespēju pazust, bet tu iemīz biksēs atrodi kaut kādu mistisku iemeslu un atvāc.

 

Kāds mistisks iemesls, uzreiz kā pienāci klāt teicu ka atstāju šeit maku, tad tu no manis neatkasījies, tāpēc izmantoju iespēju ka tu biji viens. Viss bija izplānots, kā jau iepriekš minēju.

Link to comment
Share on other sites

Kāds mistisks iemesls, uzreiz kā pienāci klāt teicu ka atstāju šeit maku, tad tu no manis neatkasījies, tāpēc izmantoju iespēju ka tu biji viens. Viss bija izplānots, kā jau iepriekš minēju.

 

Es tur biju viens visu laiku, neizgudro tagad.

Nav jādod iespēja atbildēt tu saki?

Nav jēgas šeit strīdēties es tāpat neko šeit nepanākšu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...