• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Raffael Willmer]


Recommended Posts

<p><span style="color:rgb(90,90,90);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:12px;"><span style="background-color:rgb(252,252,252);"><span style="font-family:tahoma;">1. <span style="color:rgb(0,0,0);"><span style="font-family:'trebuchet ms';">Tavs niks spēlē :<em> Jim Wattangus</em></span></span></span></span></span></span></span><br />

<span style="color:rgb(90,90,90);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:12px;"><span style="background-color:rgb(252,252,252);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-family:'trebuchet ms';"><span style="color:rgb(0,0,0);">2. Administrātora niks spēlē :<em> Raffael Willmer</em><br />

3. Pierādījumi par pārkāpumu : </span></span></span></span></span></span></span><a class="bbc_url" data-ipb="nomediaparse" href="http://www.bildites.lv/a/dv5e5z7q#dd98829y">http://www.bildites.lv/a/dv5e5z7q#dd98829y</a><br />

<span style="color:rgb(90,90,90);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:12px;"><span style="background-color:rgb(252,252,252);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-family:'trebuchet ms';"><span style="color:rgb(0,0,0);">4. Apraksts par situāciju :<em> Karoče, es braucu prosta gar staciju, no VG kkāds bomārs man uzsauc, es apstājos, domāju čalis prosta grib runāt kko, a bet huj, nokāpj no moča, sāk ar C-BUG man šaut, vēl QS uztaisa un ar bisi ar C-BUG un šauj, es mēģinu braukt prom, bet nesanāca, maha galīgi sašauta, nebija nekāda pat IC iemesla man hujārīt, izkāpu no mahas un atbildu tam VG čubaram ar to pašu, dīgls bija rokā man un es sāku šaut viņu, jo man bija IC iemesls, viņš sāka šaut man ne pa ķeksi, mani ielika cietumā, a tos čipižņikus protams ka neielika, mani tikai, zajebis, uzrakstīju report ka nafigam tā, viņus tad ar vajadzēja sodīt, bet uzmet banu, labais vienkārši, RL tā neviens nedara, un tāda drosme nebūtu prosta šaut, a spēlē jau visi varoņi, besī šitais reāli, šie admini daži vnk ir the best.</em></span></span></span></span></span></span></span></p>

Link to comment
Share on other sites

Ss redzams bans nevis to, kā iemetu jail, tad par ko te ir domāta sūdzība? :D

Redzēju to , ko es redzēju tevi uzspecojot. Neesmu nekāds burvis, kas var atgriezt laiku atpakaļ un redzēt, ko jūs tur iepriekš bijāt darījuši. Redzēju to , ka pie stacijas tur novāci vienu, par to arī jail.

Par ban te neko netaisos komentēt. Ja vēlies pierādījumus, raksti ban apelāciju.

Link to comment
Share on other sites

Ai labi TC, te nav jēgas neko, 1 dienas banu pagaidīšu.

Link to comment
Share on other sites

Ai labi TC, te nav jēgas neko, 1 dienas banu pagaidīšu.

Mēs cenšamies , lai katra lietotāja vēlmes tiktu izpildītas. Pēc autora vēlmes, aizslēgšu ciet. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...