• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jesica Cookie [a.k.a CookieQueen] #NOST AR ACP .!!


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : Carlos_Johnson

2. Apsūdzētā Niks Forumā : CookieQueen

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Rakstu bana apelaciju a sita ten varonite, kurai tiek pieskirti vairaki bridinajumi, smuki izrunajas, es ka nosodits cilveks nepatiesa bana - rakstu bana apelaciju, kas talak notiek? Tas atrodas ieks manas bana apelacijas, ka jau seit vislaik skandinu par Raitu, kad nafigam seit ir vaidziga lieka mute? Kura tiek cauri vislaik, kad pieskir n-tos bridinajumus ieks servera par parkapumiem, par to, ka savus draugus aizstav no cietum sodien. -Vaitad sis serveris ir cienigs, turet sadas pabiras te? #Kova - agrak tu biji sakarigs, ka netika pienemtas sadas pabiras, pietam, jamainas, un jega no si visa? Tu pats izvelies savu administracijas sarakstu, bet cilveki tevi nosoda, un nav brinums, kapec citi vairs pat seit nevelas uztureties? Ja kaut kadai varonei, tiek pieskiriti mutiskie bridinajumi, un pat citiem, tadi netiek doti? Tas tapec ka vinja vecene ar ****** biskes? Skaidrs, kada jums te politika, ja sen butu seit ka ipasnieks, te pat nepastaigatos, tadas kuras ar n-tajiem , bridinajumiem, vell muti palaiz pret speletajiem.! 

4. Pierādījumi :




 

Ka ari ir n-tas sudzibas par tevim, kauns pasai nepaliek? 

Izmantot ACP sava laba?[Citu savu draugu laba?]

 

Ja es butu kova, sen butu tevi izmetis no sejienes, un citi cilveki nesudzetos par tadiem low adminiem, kuri uztur nekartibu ieks servera, nu kartibas seit nav, toties, si bus ari mana beigu gala punkta nosledziens.!
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...