• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Connor_Mayfield


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arturs_Westbrook


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Conner_Mayfield


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Esbraukaju redzeju ka pats celu policists neievero CSN tapec uztaisiju ss un braucu talak vins man saka seko tad es apstajos ateicu kad es vinam neko neradisu un nevar apturet cilveku ja vins ievero CSN tad vins man uzlika zvaigznes(nu tad jau vinam bija jega mani apcietinat,izsekot un nezin kapec pierakstija vel DB pie Vid.Reg) tad atbrauca omega izlika roku dzelzus tad conners mani ielika masina ar lowrp un aizveda uz SFPD un tad apcietinaja mani kautvaj braca pats loti atri un domaja ja ir ieslegtas bakugunis tad vins var braukt ka grib kautvaj uz 200km/h tad vins pateica kad sev taisija ekskortu un tad vins mani apcietinaja pat neizvelkot no auto


4. Kā vainas dēļ tas notika :vina


                                5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/3h8tzhft#/


 


 


P.S es nesaprotu kapec vajag pienemt tadus cilvekus kam galvenais ir ielikt cietuma nevis paerpot un normali paspelet. ne vins pts neievero CSN un apsudz mani kad braucu atri kautvaj es braucu uz NEmaximalo atrumu


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...