• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Owen Vendetta]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

1. Tavs niks spēlē : Tas šobrīd ir mazsvarīgi. 
2. Administrātora niks spēlē : Par forumu iet runa. Owen Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://prnt.sc/frzswk  Vismaz te rāda, ka viņš ir Galvenais SERVERA administrators nevis foruma moderators https://prnt.sc/frztyd
4. Apraksts par situāciju : Galvenais servera adminstrators izmanto savas privilēģijas forumā un dara foruma moderatoru pienākumus. Tagad kopā ir 5 moderatori, nedomāju , ka viņi ar šo nespētu tikt galā. 

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, shout stāvēja 3 minūtes, moderatorus neredzēju, ka strādātu, mestu WP. Vel Kārlis skype pateica, ka neviens MCP neliek WP, lai es aizeju uz forumu.

Kam tad man ir Waring points pieeja?

Un Kārlis nebija vienīgais, man vel skype deva ss, lai uzmetu wp, par 4 shout.

Link to comment
Share on other sites

Kā , nebija neviena moderatora? Tajā brīdī tur čatoja 2. Tu esi servera adminstrators nevis foruma moderators, centies iegaumēt to . ;)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, 3 minūtes nostāvēja posts.

Es speciāli gaidīju, kad MCP uzmetīs wp, beigās visp no foruma izgāju off, pēc 3 minūtēm sāka man skype cilvēkiteikt, lai metu wp.

http://prntscr.com/fs0ntv Cilvēks ar šādu tekstu man rakstīja. Nepublicēšu lietotāju, bet nu..

Link to comment
Share on other sites

Būtu to ss iedevis moderatoram nevis izmantojis savas pieejas un darījis darbu, kas neietilps tavos "darba" pienākumos. 

Link to comment
Share on other sites

Man vieglāk, ātrāk pašam to izdarīt, nekā vel sameklēt kurš mcp pieejams, kamēr iedos to wp. Tas ir papildus darbs. Man nav grūti to ss nokopēt no skype un iekopēt profilā.

Link to comment
Share on other sites

Tu daudz no kortesa ietekmējies. :D

Bet tu nesaproti, kādēļ lietotāji tad man spamoja? Droši vien tādēļ, ka nebija Moderatori. Nu un tādēļ arī uzmetu WP, nevis laidu garām.

Tev ar to MP sūdu nepietiek? Ej tur sēdi.

Chat off, nomierinies.

Vot perfekts piemērs..

Tu kā kursants drīksti pavēlēt,.piemēram, inspektoram, ko darīt? Nē.

 

Te tieši tas pats.. MCP var adminēt? Nē. Administrators var ienākt forumā uzmest wp? Ja nepieciešams, tad var

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar to , kur es uzturos? Tas nav tavs uzdevums, tas ir jādara moderatoriem, kas tajā brīdī bija čatā un visu kontrolēja. 

 

E. Kursantam nekas nebūtu jāpavēl, ja inspektors darītu to , kas tam jādara un nebāztu degunu tur , kur tas nav jābāž.   :) Tas, ka tev ir main SA grupa nedod tiesības tev darīt foruma moderatora darbu. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, shout stāvēja 3 minūtes, moderatorus neredzēju, ka strādātu, mestu WP. Vel Kārlis skype pateica, ka neviens MCP neliek WP, lai es aizeju uz forumu.

Kam tad man ir Waring points pieeja?

Un Kārlis nebija vienīgais, man vel skype deva ss, lai uzmetu wp, par 4 shout.

 

 

Pagaidi, 3 minūtes nostāvēja posts.

Es speciāli gaidīju, kad MCP uzmetīs wp, beigās visp no foruma izgāju off, pēc 3 minūtēm sāka man skype cilvēkiteikt, lai metu wp.

http://prntscr.com/fs0ntv Cilvēks ar šādu tekstu man rakstīja. Nepublicēšu lietotāju, bet nu..

 

Es nezinu, kāpēc šeit postoju, bet ja jau šitik tālu esam tikuši...

https://prnt.sc/fs1im1

https://prnt.sc/fs1itv

3 minūtes? Absurds.

Es neheitoju Džimu, saprotu, vēlējies palīdzēt u.t.t, bet es tajā brīdī biju online, saprastu, ja neviena nebūtu online.

Piedod, nevarēju neiepostot. ;(

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pagaidi. Pieņemsim, ka inspektors dara visu kā nākas.

Kursants izdomās kļūt varens un komandēt visu iecirkni, pieņemsim. Loģiski, ka to nedarīs.

 

Te ir tas pats. Es varu iet forumā, pēc nepieciešamības, moderators neadminētu, moderators būs tas kursants, šoreiz es - inspektors.

 

Labi. Es šajā topic nelīdīšu, ja vēlies ko teikt, saki caur Dubultpostiem.

Ok. 1 minūtes, 53 sekundes. Ko tas maina? Ko tad neliki to wp? No hate. Interesanti, tad kādēļ man visi šie lietotāji raksta, ne jums - moderatoriem?

Palūgšu iepostot arī Kārlim, kurš man parādīja šo pārkāpumu un vērsās pie manis.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi. Pieņemsim, ka inspektors dara visu kā nākas.

Kursants izdomās kļūt varens un komandēt visu iecirkni, pieņemsim. Loģiski, ka to nedarīs.

 

Te ir tas pats. Es varu iet forumā, pēc nepieciešamības, moderators neadminētu, moderators būs tas kursants, šoreiz es - inspektors.

 

Labi. Es šajā topic nelīdīšu, ja vēlies ko teikt, saki caur Dubultpostiem.

Ok. 1 minūtes, 53 sekundes. Ko tas maina? Ko tad neliki to wp? No hate. Interesanti, tad kādēļ man visi šie lietotāji raksta, ne jums - moderatoriem?

Palūgšu iepostot arī Kārlim, kurš man parādīja šo pārkāpumu un vērsās pie manis.

Iemesls, kāpēc neliku WP? Nepaspēju. Tajā brīdī biju online no telefona, ātri pieskrēju pie datora, par laimi tas bija ieslēgts, iegāju forumā, uzņēmu SS, taisos piešķirt punktu, taču skatos, ka Tu jau esi to izdarījis.

Kāpēc Tev raksta - nezinu. 

Gaidam Kārli. 

Link to comment
Share on other sites

Es vel skatījos, kurš skatas viņa profilu, vai neskatas kāds MCP, tevi neredzēju iekš tā list. Ja tu saki, ka ātri visu darīji, tad tas tev aizņēma ~ 1 minūti. Bet tu nemaz viņa profilā nebiji

Krč gaidam Kārli.

Link to comment
Share on other sites

Pa cik esmu šeit iesaistīts, atļaušos iepost. 

Kassel, lai paliek tas wp. Gandrīz 3 min gaidīja un neuzmeta neviens. Labi, viss okey.

Normierinās. WP paliek, Owens tā vairāk nedarīs...

Domāja, ka visi offā. Labi, nekas.

Beidzat cepties.

 

P.S - Nevarn.

Edited by -Kristapz
newarn
Link to comment
Share on other sites

Ne jau es to wp apsūdzu , bet to , ka main SA pilda foruma moderatora pienākumus, kas tam nebūtu nemaz jādara. 

 

"Pagaidi. Pieņemsim, ka inspektors dara visu kā nākas.

Kursants izdomās kļūt varens un komandēt visu iecirkni, pieņemsim. Loģiski, ka to nedarīs. "

 

Šajā gadījumā inspektors nebija lietas kursā par to , kas tam ir jādara un kas nav , tāpēc kursants tam aizrādīja, kas nav aizliegts. :) 

Nezinu, kāpēc vēlaties šeit iesaistīt Kārli, kas nekur nav vainīgs. Tas ir moderatora pienākums un viss, nenovirzies. 

Link to comment
Share on other sites

https://prnt.sc/fs1yqd

Šoreiz piekritīšu kirixx.

Gaidam Kārli un chat off.

Vit pasaki vienu iemeslu, kādēļ man ir šī pieeja, sadaļai wp

Kirixx, manis pēc, nelīdīšu forumā, nu izņemot sadaļā, kas man pienākas izskatīt. Gribēšu redzēt, kā nepalaidīs wp garām.

Link to comment
Share on other sites

Ir 5 moderatori, kas ar forumu lieliski spēj tikt galā . Tas, ka grupa ir izveidota tā , ka tu vari redzēt lietotāju wp nenozīmē to , ka vari pildīt viņu pienākumus. Būtu to darījis, kad viņi vēl bija 3 , un kad no viņiem viens pa visu dienu ienāca forumā, nebūtu neko teicis.

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nesaprotu, kāpēc jūs visi cepjaties dēļ 1warning pointa. :D
Džim, varēji vienkārši pateikt, ka bija tava vaina un viss. 
._.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Es tiešām nesaprotu, kāpēc jūs visi cepjaties dēļ 1warning pointa. :D

Džim, varēji vienkārši pateikt, ka bija tava vaina un viss. 

._.

 

Tieši tā. Vēlos , lai Owens saprastu , ka rīkojās nepareizi un atzītu savu vainu , bet tas nenotiek... :(

Link to comment
Share on other sites

Tak ko var ņemties. Jā, saprotu, 1/2 tur ir mana kļūda, vajadzēja pagaidīt 10 minūtes, moš būtu mcp to wp uzmetuši..
Es uz to momentu gāju sadaļā "Ban apelācijas" un pie reizes iedevu to wp, jā zinu, administraotram pēc idejas tas nav jādara.
Krč piekāpšos, savādāk šis spams nekad nebeigsies.
Mana kļūda.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...