• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ryan_Everette
2. Administrātora niks spēlē : Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://prnt.sc/fsa8de
4. Apraksts par situāciju : Viss sākās no rīta,kad ienākot serverī braukājos ar faggio. Braukājot kādas 5 minūtes,nonācu pie administrātora mājas un izdomāju aizņemties "maverick", lidojot 15 minūtes (Owens bija online to laiku),16tajā minūtē mani iemeta cietumā par "cs",jo viņam daleca,ka šis "maveric" pieder viņam. Kad mani ielika cietumā,šis puisītis ļoti ilgi domāja ko atbildēt reportā,jo uzjautāju kur ir redzams "cs".Ļoti pārsteigts biju kad saņēmu atbildi no šīs brīnišķīgās personas "Real life,tu nezagtu helīti no privātās mājas,apsargātu ar tankiem un kamerām" ,lūgšu administrātoru ievietot bildes ar šīm kamerām,kuras apsargā tavu "privātmāju".

Link to comment
Share on other sites

to pašu varam paskatīties no cita skatu punkta. Protams spēlējot vari būt ar dažādiem personāžiem, pēc savas izvēles, bet vajag visu darīt normas robežās... Tavā situācijā, galvenais ārsts vai ārsta palīgs (hz kas tu tur esi) tagad ir iedomājies, ka tēlos baigo gangsteri un ies zagt helikopteru :D (Ganjau kādā trakā filmā tā notiek, bet RL nav filma un šeit, tomēr vadās pēc RL darbībām). un takā pats /report teici, ja mašīnā/helikopterā ir atslēgas tad es varu ņemt un arī tā tu darītu RL....

Pirms paši veidojat šādas absurdas situācijas, padomājiet ko darat un vai nepārkāpsiet terminus. 

 

P.s. un tas nenozīmē, kad mājas transportam vēl nav uzlikts liegums braukt citiem spēlētājiem, ka var uz dullo ņemt un braukt/lidot. ja gribi braukt ar citiem auto, katrā pilsētā ir auto noma un ja gribi lidināties ar helikopteru, ej uz kādu organizāciju un lidinies cik gribi...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

to pašu varam paskatīties no cita skatu punkta. Protams spēlējot vari būt ar dažādiem personāžiem, pēc savas izvēles, bet vajag visu darīt normas robežās... Tavā situācijā, galvenais ārsts vai ārsta palīgs (hz kas tu tur esi) tagad ir iedomājies, ka tēlos baigo gangsteri un ies zagt helikopteru :D (Ganjau kādā trakā filmā tā notiek, bet RL nav filma un šeit, tomēr vadās pēc RL darbībām). un takā pats /report teici, ja mašīnā/helikopterā ir atslēgas tad es varu ņemt un arī tā tu darītu RL....

Pirms paši veidojat šādas absurdas situācijas, padomājiet ko darat un vai nepārkāpsiet terminus. 

 

P.s. un tas nenozīmē, kad mājas transportam vēl nav uzlikts liegums braukt citiem spēlētājiem, ka var uz dullo ņemt un braukt/lidot. ja gribi braukt ar citiem auto, katrā pilsētā ir auto noma un ja gribi lidināties ar helikopteru, ej uz kādu organizāciju un lidinies cik gribi...

Diemžel šī spēle nav mana dzīve un mani tas pilnīgi nekrata. Tu apmēram 10x piemini to,ka samps ir RL.  :D,vienkarši nabaga owens izmanto adminu savam vajadzībām. 

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, Alex.

Klau, tu nepārveido citātu, ja vēlies citēt, tad citē pareizi, kā es teicu, nevis 1/2 piedomā.

RL tici man, ārsts to nedarīs. Kā arī RL ja zagtu, tad to darītu vakarā, lai neviens neredz, nevis gaišā dienas laikā, kad braukā cilvēki garām.

RP - RolePlay, iztulko pats, sapratīsi kādēļ pieminēts RL.

Tici man, neesmu vienīgais acc, kas par šo met jail, jo gluži šo tu RL nedarītu.

2. es ienācu on, uzreiz nospecoju tevi, tu atradies SF, pēc kā iejailoju tevi.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko derētu šim "augstā līmēņa adminam" klāt wp.
Šis lietotājs nozaga heli, kādēļ lai vimš nepalidotu ar to, tas šim adminam bija jākārto IC nevis ar admina iespējām, low rp serveris, smadzenes ar low iq
Zb, tc.

Edited by -Kristapz
+1wp | lieks posts
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...