• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Auri_Musimo tak beidz slekt temu bez atbildes ..


Recommended Posts

Ludzu tava atbilde zb jau

 

Chalīt, tev ir izaicinājums, aiziet pie kādas mentenes, skaļi nobļauties "Menti smird" un lēnām aiziet, bez skriešanas. Tad zināsi, vai tas ir bik neloģiski vai nav. RL tu būsi cietumā, ja ir 18 vai 16 gadi. Jails patiess, apnīk jau. Tāpat, kad tev iesita edgars ar /tazer, aizskrietu projām, nevis pakļautos viņam. Kurš 3 mentu priekš pateiks menti smird.

 

 

Nu bet ta vai ta mentiem mani japcietina nevis tev jail jaieliek pa cs kas tur visp neparadas... a moz es nesmu skaidra , nakrotikas esmu lietojis vai vnk sajucis prata ? un vel musu mafijas lidera mati un tevu nogalinaja menti

ka jau teicu policijai jaliek cietuma nevis Auri

Lugums neslekt postu lidz nesmu teicis ka piekritu u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Tas ka auris to nevarētu izdarīt es nešaubos! Pats pie mentenes 16 gados bļaustījos pālī '' Menti smird'' Ja godīgi reakcīja nekāda mierīgi varēju turpināt ceļu!

Auri tev dzīve vēl priekšā iesaku iziet ārā padarīt ko jaunu , nevis drotot stundām ilgi samp.lv!

Noteikti pieejot pie druvīm RL tu arī noskaiti tekstu '' Ar labas rokas kustibu pagriez durvju rokturi un paver tas vala ''

Tu man liekas esi no sampa degradējies!

Edited by Auri_Musimo
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
Link to comment
Share on other sites

Tas ka auris to nevarētu izdarīt es nešaubos! Pats pie mentenes 16 gados bļaustījos pālī '' Menti smird'' Ja godīgi reakcīja nekāda mierīgi varēju turpināt ceļu!

Auri tev dzīve vēl priekšā iesaku iziet ārā padarīt ko jaunu , nevis drotot stundām ilgi samp.lv!

Noteikti pieejot pie druvīm RL tu arī noskaiti tekstu '' Ar labas rokas kustibu pagriez durvju rokturi un paver tas vala ''

Tu man liekas esi no sampa degradējies!

Par durvju atvēršanu rēka parāva :D Edited by Auri_Musimo
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
Link to comment
Share on other sites

Tas ka auris to nevarētu izdarīt es nešaubos! Pats pie mentenes 16 gados bļaustījos pālī '' Menti smird'' Ja godīgi reakcīja nekāda mierīgi varēju turpināt ceļu!

Auri tev dzīve vēl priekšā iesaku iziet ārā padarīt ko jaunu , nevis drotot stundām ilgi samp.lv!

Noteikti pieejot pie druvīm RL tu arī noskaiti tekstu '' Ar labas rokas kustibu pagriez durvju rokturi un paver tas vala ''

Tu man liekas esi no sampa degradējies!

 

Nu bet reali kada sakara auris liek jail ? Menti jau liktu jai pats teica :D

Link to comment
Share on other sites

Nu bet reali kada sakara auris liek jail ? Menti jau liktu jai pats teica :D

 

Nu tur jau tā lieta , ja reiz viņš to pateica mentiem tad kādēļ menti nerīkojās ? Tas ka viņi paši ir tizli nav Mika vaina! šādi jailojot tu RP serveri padari pa kaut kādu Prisson serveri!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...