• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Alex Mendez - Sūdzība


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Daumant Cheastwood.
2. Administrātora niks spēlē : Alex Mendez.
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

XiEvGaUpQ8CxMTB2LxfThw.png

4. Apraksts par situāciju : Braucu ar moci, manu pocketloss dēļ, sanāca ietriekties sienā (Tas bija acīm redzami), kā man zināms, tad lagus nemēdz RPot. Bet zinot šo serveri, kaut kas /do jāuzraksta, lai neiemestu jail par nonRP. Uzrakstiju, ka nesāpēja pēc kritiena. (/do Nesāpēja.), bet mani iemetaj ai, par kaut kādu termiņu, kura pat noteikumos, sodu sistēmā, nekur nav. gkzJiMvhRs_N_swkUKjXzQ.png <- Netika atrasts termiņš. Pamēģināju arī Low RP, tas pats. Pārlasiju noteikumus, tā pat neatradu. Cik es adminēju, es priecājos ka cilvēki vismaz kaut kādu RP uzraksta, nevis prosta aizbrauc, bet šajā situācijā, ka serverī ir nieka 14 spēlētāji, un prosta mest viņus jail uz max laiku... Tas ir prosta pizģets.
 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Laga dēļ es avarēju, saproti? Pocket Loss, zini kas tāds ir? Ja tas nebūtu lags, būtu noerpojis, bet es nesaprotu, nafigam jūs uzspiežat 16 spēlētājiem tādu RP? Viņi pat nezin kas ir IC, kur nu vēl sekot kam tādam. Jūs tik apgrūtiniet pašiem sev dzīvi. Bet anyway, terminu LowRP es tā pat neredzu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Noteikumi, ir noteikumi. /do nesāp, vai /do traumu nav ir uzskatāms par LowRP.

Kā arī par jail netiek ņemti pierādījumi. TC.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...