• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ramirez


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : Kent_Gainz
2. Apsūdzētā Niks Forumā : Ramirez
3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Multi acc
Ar 112 postiem neviens nekad nav bijis veterāns :D
+ shoutboxā pats atzina to, ka viņam ir multi dēļ nepatiesa bana
Banus var noņemt.. Tas nav iemesls, lai taisītu multi + moderatori to atbalsta..
Vienīgais kādēļ mani tas uztrauc ir tāpēc, ka, ja kāds cits tiktu nepatiesi nobanots, tad visiem būtu vienalga un viņu banotu par multi..
Ja viņš izveidotu citu acc, lai dabūtu otram nost banu, jo nebūtu iespējas savādāk to izdarīt un pēctam palūgtu, lai to izdzēš, tad es saprastu
Bet tā kā viņam ir multi un viņš vēl tik bravūrīgi lepojas un ir jau saņēmis grupu "Veterāns", tas nozīmē, ka viņš to acc taisās izmantot kā multi :D
4. Pierādījumi :
(Screenshots / Topiks kurā pārkāpts noteikums)
 
(mani neuztrauc, ka grupa "veterāns" tik pat labi OS varēja būt utt..)
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā dabūt kaut vai kāda moderatora skype, lai parunātu par unban utt, ja kādu laiku te nav spēlēts un neviens no bijušajiem spēles biedriem nav sasniedzams? Iepriekš Pavļiks vadīja AOTW, sēdēja ar veterānu, nekādu pretenziju nebija. 


Kā arī, lai sazinātos ar īpašniekiem, lai dabūtu unban, jāizmanto forums, jo vienreiz jau Kamars čatā minēja, ka skype visas ziņas vienkārši atzīmē kā izlasītas. Tad kāda jēga no tā? 


Link to comment
Share on other sites

 

Interesanti, kā dabūt kaut vai kāda moderatora skype, lai parunātu par unban utt, ja kādu laiku te nav spēlēts un neviens no bijušajiem spēles biedriem nav sasniedzams? Iepriekš Pavļiks vadīja AOTW, sēdēja ar veterānu, nekādu pretenziju nebija. 

Kā arī, lai sazinātos ar īpašniekiem, lai dabūtu unban, jāizmanto forums, jo vienreiz jau Kamars čatā minēja, ka skype visas ziņas vienkārši atzīmē kā izlasītas. Tad kāda jēga no tā? 

 

Kā jau minēju augšā viņš šo acc neizmantos, lai atgūtu veco un pēctam šo dzēstu :D

Manuprāt nav baigi forši, ka ručī ārā kādu tikai tpc, ka draugs. (Izmantojot savas pieejas un savu statusu)

Jo citiem tādas iespējas nebūtu, citus vnk nobanotu permā par multi.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju augšā viņš šo acc neizmantos, lai atgūtu veco un pēctam šo dzēstu :D

Manuprāt nav baigi forši, ka ručī ārā kādu tikai tpc, ka draugs. (Izmantojot savas pieejas un savu statusu)

Jo citiem tādas iespējas nebūtu, citus vnk nobanotu permā par multi.

Viņš nav mans draugs, vienkārši centos izpalīdzēt. 

Skofields - dabūja permu uz main, dabūja citu acc un sēdēja, līdz Raitai apnika, Tu pats to ar savām acīm redzēji, kāpēc tad par viņu šādas sūdzības neveidoji? Ja tā padomā, priekš kam viņam veco acc, ja tur iedos to pašu veterānu? Ja vienkārši sēž te un čato, tad jau vienalga, kāds profils, saprastu, ja gribētu kaut kur pieteikties, bet šaubos, vai viņš tā darīs. 

Link to comment
Share on other sites

Viņš nav mans draugs, vienkārši centos izpalīdzēt. 

Skofields - dabūja permu uz main, dabūja citu acc un sēdēja, līdz Raitai apnika, Tu pats to ar savām acīm redzēji, kāpēc tad par viņu šādas sūdzības neveidoji? Ja tā padomā, priekš kam viņam veco acc, ja tur iedos to pašu veterānu? Ja vienkārši sēž te un čato, tad jau vienalga, kāds profils, saprastu, ja gribētu kaut kur pieteikties, bet šaubos, vai viņš tā darīs. 

Noteikumi visiem ir vienādi!

 Man tak vienalga, ko viņš dara ar to acc, noteikumos rakstīts ka katram lietotājam drīkst būt tikai 1 konts!

Tie ir noteikumi..

Noteikumi visiem itkā ir vienādi.. Bet tā sāk nelikties.

Tagad sāksim taisīt katrs 4us profilus, lai te sēdētu un čatotu? :D

Un par skoču jau čatā runājām, viņu jau tpt banoja.

Visus feikus, bet bija viens gudrs mods, kurš viņam statusus deva utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...