• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Recommended Posts

Edgars Astasenko

 

Nopērku māju par 150k no valsts, iesēžos mentu vāģi, braucu uz dz.staciju, noņemu ierobežotāju, sākās lagi, izmet dēļ tā kad ķipa ''hakoju'', eju atpakaļ iekšā - payday.. gratz jūsu māja ir atdoda valstij.. man viņa piederēja nepilnas 5min. Kā lai es tieku līdz stacijai, ja mani met par hakiem? :D :D

 

AntiHacks, kiko serveru lagu dēļ.

 

hmzytcxjl69n4lzymac4.png

 

lejupssnrexo1374013392.png

 

 

lejupjqqygll1374013393.png

 

p.s 2 topic, dēļ mysql foruma error.. not my bad.

Link to comment
Share on other sites

Ahujena :D

Ja nauda pazuda varu nopirkt māju vietā XD

Puse ir, redzēs ko darīs tie dievi tur augšgalā.. gan jau pateiks kad es biju vainīgs un aizvērs tēmu.. stabili.

Link to comment
Share on other sites

nu gan tagus esi izvēlējies :D

 

man arī to pašu #6131 pa laikam met virsū..

Link to comment
Share on other sites

Man vairakas reizes met ari ara,visvairak tas notiek,kad braucu no LS,uz LV pa to tiltu,gar SYY,laikam atruma palielinasanas dell. Butu labi izlabot SO KLUDU!

Link to comment
Share on other sites

Tak visus met vienkarsi nepaspeji aizbraukt lidz bankomatam , vajadzeja majas konta lik naudu tiesi tad kad bija vesela stunda lai varetu aizbraukt :( Citiem cilvekiem kas tiko nopelnijusi tas 150 k ir lti liela nauda nu gan :D Ganjau audio ar laiku salabos sos antihack bugus!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā jums, bet man tas Anti-Hack nepiss, amm mos vajadzētu salabot tos antihack bugus, jo skatos jums 150k liela nauda :D

Link to comment
Share on other sites

Te praktiski visus kiko ara no speles, nav iespejams paspelet. AUDIO - ieliec normalu antihach programu, tapat biezi redzu chiterus, ka jus banojat. Tatad chiteriem nav problemas ieiet. Paliks mazak speletaju, kamer serveris izputes. :(

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā jums, bet man tasb Anti-Hack nepiss, amm mos vajadzētu salabot tos antihack bugus, jo skatos jums 150k liela nauda :D

Hahahahahh narik tu pa dzīvi esi bomzis.. spēlē visi bagāti un kruti.

Link to comment
Share on other sites

Vakar naktī bija lagi, vairāk nav, par anti-hack zināms, tiks labots, bet tas ir labāk nekā kāds lido pa visu mapi metā mašīnas un šaudās ar minigun.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...