• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Leo Odell Blackman,Johnny Blumenthal


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kurt Kenann


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Leo Odell Blackman un Johnny Blumenthal 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Kr4 es biju slimnicā un mani čaļi teica ka OM iebraukuši mūsu hood es aizbraucu uz EM hood un tur bija OM saka kad viņiem izsaukums esot bijis bet visi manējie saka ka nemaz nav izsaukuši mentus.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu lkm


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/g8owel

Link to comment
Share on other sites

Lol kādi menti, tu lasīt iemācies, pieaudz bērns, es teicu mums ienāca anonīms ziņojams par iespejamu terror aktu, un to ka terrorist bāze atrodas tajā vietā. Tākā esam OMEGA, nevis kā tu saki menti, mums uz šadiem ziņojumiem jāraģē, ja pat tas nav patiess, jo ja nu tas ir paties, un mēs neko nedarīsim, sanāk mirs cilvēki, un būsim vainīgi mēs, jo nenodrošinājā drošību. Domāju saprati. Tātad jūs esat mafija, pārmeklējot iekšu atradām asins pleķus, kad izgājām arā no mājas iznāca aizdomīgs tips, kas atdzinās ka ir saistīts ar šo vietu, un ar to kas tajā atrodas. Un tad tu pārādies un sāc kliegt ar savu CS. Tas bij izsaukums no kada cita cilvēka nevis no jums dulbur, un Omega vnk reaģēja uz to. Un mēs to Crhiss pabrīdinājam ka vnk būs RP situācija. Tātad as nav pilnīgi CS, jo tas ir reāli, un tā specvienības kas cīnas pret terrorismu rīkojas. Viss tika darīts smuki ar erpē. Tākā Kurt, pamācies labāk vel. Ceru ka admini sapratīs pareizi. 

Un runājot atseviški, tev paveicās ka man kaut kas sagāja grīstē ar vidaku, kur būtu redzams tavs zemais rp līmenis, un rp avoid. :D 

AAA u iesaku adminiem uztaisit rp testu EM, tas ir pilnīgs trakums, saku paveicās ka man kaut kas ar vidaku notika, tur būtu redzams viss EM, skaistums.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lol kādi menti, tu lasīt iemācies, pieaudz bērns, es teicu mums ienāca anonīms ziņojams par iespejamu terror aktu, un to ka terrorist bāze atrodas tajā vietā. Tākā esam OMEGA, nevis kā tu saki menti, mums uz šadiem ziņojumiem jāraģē, ja pat tas nav patiess, jo ja nu tas ir paties, un mēs neko nedarīsim, sanāk mirs cilvēki, un būsim vainīgi mēs, jo nenodrošinājā drošību. Domāju saprati. Tātad jūs esat mafija, pārmeklējot iekšu atradām asins pleķus, kad izgājām arā no mājas iznāca aizdomīgs tips, kas atdzinās ka ir saistīts ar šo vietu, un ar to kas tajā atrodas. Un tad tu pārādies un sāc kliegt ar savu CS. Tas bij izsaukums no kada cita cilvēka nevis no jums dulbur, un Omega vnk reaģēja uz to. Un mēs to Crhiss pabrīdinājam ka vnk būs RP situācija. Tātad as nav pilnīgi CS, jo tas ir reāli, un tā specvienības kas cīnas pret terrorismu rīkojas. Viss tika darīts smuki ar erpē. Tākā Kurt, pamācies labāk vel. Ceru ka admini sapratīs pareizi. 

Un runājot atseviški, tev paveicās ka man kaut kas sagāja grīstē ar vidaku, kur būtu redzams tavs zemais rp līmenis, un rp avoid. :D

AAA u iesaku adminiem uztaisit rp testu EM, tas ir pilnīgs trakums, saku paveicās ka man kaut kas ar vidaku notika, tur būtu redzams viss EM, skaistums.

Mhm vienu pabrīdinājāt kad būs RP situācija tad vajadzēja visus pabrīdināt+es biju AFK kad Leo vai tu uzrakstija ka iesit ar pistoli man pa galvu

Link to comment
Share on other sites

Mēs izmantojām informāciju ko mums dēva spiegs,

pirmstam pārbaudot visu apkārti, pēc kā dēvāmies iekša pārbaudīt iekštelpas kurās uzgājām asinis un citas vielas...

 

Pēctam izgājām ārā un satikām Chris Young, kuram sākuma jautājam ko viņs dara, viņs teica ka strādājot te

 

un sākam jautāt par to kas te notiek...

 

ar RP ievilku pa galvu un salikām roku dzelžos, pēctam pārtvērām Conoru un redzējām ka līdzigi ģērbušies un tetovējumi vienādi

 

Conors vispār no nerubija, mixoja taka traks

 

tad parādijas Kurts un ievilku pa galvu, ko nepakļāvās pavēlei, pēctam 2 reizes RPavoid (cerams Johnny iemetīs ss vai kko)

 

3 reizē tomēr sāka erpot, pēctam Kurt uzraksta /do atdzimst un nozūd

 

Tā arī nekas nesanāca ar EM paerpot jo visi mixo...

 

DĒVĀMIES UZ BĀZI DĒĻ SPIEGA INFORMĀCIJAS KAS TIKA SNIEGTA RP CEĻA!

Link to comment
Share on other sites

Viņu tēli IC nezin, ka tas ir mafijas hood, viss ko viņi redz, auto samesti lielā čupā, i vsjo. TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...