• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība]Jim_Westbrook


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daņa


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jim_Westbrook


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :karoč ieej kačalkā, skatos tur tāds čut nosprādzis čuvaks, sākām rubīties, a izrādās tas tak nemirstīgais sensejs.


Devu šim pa rīkli, a šis ka nemirst, tā nemirst.


4. Kā vainas dēļ tas notika :nez, laikam vinja


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


Link to comment
Share on other sites

To sauc par ''PINGU'' draugs ;)   Vell nesaskati? Iegadajies acenes B)

iegādājies smadzenes,tev vispār hp nebija, ar tavu visu pingu būtu nosprādzis,  redzkur tavs pings https://prnt.sc/gd87q5 tieši kad noslāniji mani.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pind Jimam nav tas labakais nets draugs:) tas tavs video ir fufelis jimam nav nekads hph lai adminestracija uzaicina vinu skype un parabauda mapites

Link to comment
Share on other sites

Nu to tu vareji panemt ari pec/pirms/ tad kad es tevi nositu. Kur pieradijumi kad to panemi tiesi tad?+Uz mana ekrana radija ka es tev pa rikli dodu. ;)

Link to comment
Share on other sites

JustMatiss, on 26 Aug 2017 - 03:13 AM, said:

 

Nu to tu vareji panemt ari pec/pirms/ tad kad es tevi nositu. Kur pieradijumi kad to panemi tiesi tad?+Uz mana ekrana radija ka es tev pa rikli dodu. ;)

LOL, tu gribi pateikt to, ka tad kad tu mani slāniji, tad tev bija pings 200+ un tad kad noslāniji, pēkšņi nokritās uz 60? :D b*e nepaliec smieklīgs.

Kā var nesaprat, tev tur bija apmēram 0hp, ja arī būtu liels pings, tad tu tāpat būtu nosprādzis. Pirms tam hp feini gāja nost, un pie pašām beigām kaut kā negribēja noiet ja ? :DDD

Link to comment
Share on other sites

Tā ir ar to kaušanos, bugaina, tas pats, as terrās ar Uzi skraidīt. Neiesaku. Sūdzība aplama, TC. Pašam tas ir gadījies 101 reizi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...