• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Kane_Makaveli


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

1. Tavs niks spēlē : Roy_Rowell
2. Administrātora niks spēlē : Kane_Makaveli lkm, viņš tos nikus katru dienu maina.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/9bh22ee6#_
4. Apraksts par situāciju : Prost gribēju pieteikties sportaklubā ''American'' prost sākām erpot, tas AM panelis uzlika drebes uz auto bagaznieka ar RP, es paākstijos un uzrkastiju ./do Drēbes uzvilktas.    tad mani nošauj, es uzrakstu ./acceptdeath un izeju off, tad peckada laiciņa ienāku un biju jau paspēlējis kādas +/- 10min un tad mani jaunais ''labais'' admins iemet jail uz 1h. nu jāā, tādi jau ir tie jaunie, ''labie'' admini. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Palasi tur augstāk :) vaii arī izlasi vēllreiz tur zemākk.

 

 

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

1. Tavs niks spēlē : Roy_Rowell
2. Administrātora niks spēlē : Kane_Makaveli lkm, viņš tos nikus katru dienu maina.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/9bh22ee6#_
4. Apraksts par situāciju : Prost gribēju pieteikties sportaklubā ''American'' prost sākām erpot, tas AM panelis uzlika drebes uz auto bagaznieka ar RP, es paākstijos un uzrkastiju ./do Drēbes uzvilktas.    tad mani nošauj, es uzrakstu ./acceptdeath un izeju off, tad peckada laiciņa ienāku un biju jau paspēlējis kādas +/- 10min un tad mani jaunais ''labais'' admins iemet jail uz 1h. nu jāā, tādi jau ir tie jaunie, ''labie'' admini. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jūūū, ahujjenais LogOff bija, mani nošauj, uzrakstiju ./acceptdeath un biju slimnīcā, citreiz slimnīca pat ir tā, ka uzraksti ./acceptdeath un tev izkiko, bet šoreiz pats uzrakstiju ./q un izgāju, varēji tak uzreiz mani mest jail nejau pēc 10min.  :lol:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā jau redzi skrīnā, gribēju mest, bet tad pēc tava teiktā - Izgāji pats ofā, redzēju pēctam tevi on un tad arī iemetu. 

Redzi, pats jau saki, ka varēju jailā mest, tad kāda velna pēc sūdzība vēl jātaisa?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...