• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Atkal māja pazuda


Max_Ryan

Recommended Posts

Nopirku māju par 150k tā man pazuda tāpēc ka nebiju ielicis naudu Mājas kontā..Savu vainu atzīstu

Nesen nopirku māju pa 90k un vienu dienu nebiju spēlē gan māja gan mašīna ir pazudusi un kontā nav ieskaitīta nauda tā it kā māja būtu pārdota valstij..Pastāstiet kur es šoreiz esmu vainīgs ko es neizdarīju?

Link to comment
Share on other sites

Arī tad, ja esi neaktīvs, no mājas konta noskaitas nauda, ja nemaldos. Tāpēc vari nebrīnīties, ka tā gadās.

 

Nu tā jau nav liela nauda, gan tev kāds palīdzēs, ja arī nē, tad gan pats atkal sakrāsi. :)

 

 

Kad nopirksi jaunu māju, mašīnai vajadzētu atgriezties.

Link to comment
Share on other sites

3lvl tā ir norm nauda un zini cik ilgi mazā lvl vajag krāt lai tik daudz dabūtu..Bet ja pārdod valstij tad spēlētāja kontā ienāk puse no mājas vērtības bet man nebij nekā

Link to comment
Share on other sites

vienā diennaktī atņem 4800 es nebiju vienu vakaru iegājis spēlē un es skatījos aizvakar vēl bij 8k

Link to comment
Share on other sites

Labs izskaidrojums..Paldies :D:D:D:D:D:D

Paldie spar jūsu neizmērojamo palīdzību

Bet pasakiet lūdzu kāpēc par mājas pārdošanu manā kontā neienāca ne santīms?

Link to comment
Share on other sites

nekādu atrisinājum avai izskaidrojumaa..

Un tūlīt visss būs slēgts

 

Maja netika pardota, tev to atnema valsts un par to tev netiek samaksats!

Link to comment
Share on other sites

Nopirku māju par 150k tā man pazuda tāpēc ka nebiju ielicis naudu Mājas kontā..Savu vainu atzīstu

Nesen nopirku māju pa 90k

 

cik kopā sanāk??

 

90k. :)

Link to comment
Share on other sites

Ta nauda nav daudz.,man ir 3 lvl,un ir maja,pa 200k,elegy,pa 1m600k,banka 400k,uz rokas apmeram 180k.,man tas ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Nu piesūtījusi naudu protams

Nau runa vai tie 300k ir daudz vai nē fakts ir tāds ka administrācijas galīgi nošplauties par spēlētājiem...Un patiesība vienīgais risinājums māju atņēma...Par ko?? Par to ka vienu vakaru spēlē neieg';aju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...