• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daniel_Frake


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Mickey_Stalone

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Daniel_Frake

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Bija karš starp SM un SYY, es ar dažiem American mafijas biedriem sargājam fabriku. Iekšā iebrauc LM , mēs sākam šaut, jo kā jau saprotams ENEMY nevar iebraukt fabrikas teritorijā bez mūsu atļaujas, bet tas Daniel's visus mūsējos liek jail par DM... Es pilnīgi nesaprotu, es ar RP izvelku ieroci, pielādēju , nošauju un sēžu jailā, malacis Frake...

4. Kā vainas dēļ tas notika?viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: http://www.bildites.lv/images/uacwmokgklruenjvu2i3.png

P.S. Nesen kļuvi par adminu, tagad kruts esi?

Link to comment
Share on other sites

Situācija ir tāda ar tām teritorijam ,ja karš nenotiek noteiktā zonā tad tas ir DM ,un tev nebija nevien RP komanda kad ierocis pielādēts ,un kad ir noņemts no pleca piemēram ! Atsēdi savu laiku un padomā nākamreiz !

Link to comment
Share on other sites

+, mani arī ielika jailā. Mēs aizsargājām savu īpašumu. Viņi ienāk mūsu zonā un sāk šaut mūs nost, pašsaprotami kad mēs šausim pretī, jo tā ir mūsu zona.

Un neredzēju kad tas admins būtu ieliecis kādu no LM jailā par DM, viņi to vien darīja kā Dmoja mūs.

Link to comment
Share on other sites

+, mani arī ielika jailā. Mēs aizsargājām savu īpašumu. Viņi ienāk mūsu zonā un sāk šaut mūs nost, pašsaprotami kad mēs šausim pretī, jo tā ir mūsu zona.

Un neredzēju kad tas admins būtu ieliecis kādu no LM jailā par DM, viņi to vien darīja kā Dmoja mūs.

 

Netika neviens šauts LM ar gāja cietumā par DM !

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Netika neviens šauts LM ar gāja cietumā par DM !

Nu bet mums bija iemesls atklāt uguni pret viņiem. Ko tad mums vajadzēja darīt?, ļaut lai šauj mūs?

Domā RL ja tavā teritorijā bruņoti vīri atklātu uguni uz tevis un ir gatavi tevi nogalināt tu necenstos pretoties?(šajā gadijumā šaujot ar ieročiem) ?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet mums bija iemesls atklāt uguni pret viņiem. Ko tad mums vajadzēja darīt?, ļaut lai šauj mūs?

Domā RL ja tavā teritorijā bruņoti vīri atklātu uguni uz tevis un ir gatavi tevi nogalināt tu necenstos pretoties?(šajā gadijumā šaujot ar ieročiem) ?

 

-_- kur viss rp palika ko a ?

Nebija neviena komanda !

DM ar karš notika citā vietā !

Kā arī DM notika arpus teritorijas kur 2 am tika sodīti ar jail ! Tēma slegta iemesls bija !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...