• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [CJ skins]


vizijs

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu :Apskatījos savā skapī caur /main un mani izkikoja par bugošanu ,ienācu back uzmetās cj skins un met ara visulaiku no servera .Pirmstam bija skins ID 121


3. Pierādījumi par problēmu :https://prnt.sc/gsn8zs


Link to comment
Share on other sites

Admin checker nav haks..Bet gan palidz vai admini ir on vai nav...Tas neko sliktu serverim nedara 

Edited by -Džokelz
Nu cik atceros par to vienalga banoja// +1WP | Lieks posts | Džokels // tev te aizliegts postot.
Link to comment
Share on other sites

Henry Heal saņem banu uz 365 dienām par HAX + līeris OFF  un tiec atskaitīts no līdera

 

+BInderī ieraksti /main, lai spētu ātrāk piekļūt pie drēbju skapja un nomainīt skinu, ja skapī ir kāds cits skins

Link to comment
Share on other sites

Henry Heal saņem banu uz 365 dienām par HAX + līeris OFF  un tiec atskaitīts no līdera

 

+BInderī ieraksti /main, lai spētu ātrāk piekļūt pie drēbju skapja un nomainīt skinu, ja skapī ir kāds cits skiK

Kādā sakarībā līders off ?Es tak dabūju no kovas lideri tikai pēc ac izmantošanas ,pirms līderi dabūju izdzēsu ārā ,ir pierādījums ,ka es tagad izmantoju?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kādā sakarībā līders off ?Es tak dabūju no kovas lideri tikai pēc ac izmantošanas ,pirms līderi dabūju izdzēsu ārā ,ir pierādījums ,ka es tagad izmantoju?

Kamārs teica, ka vienalga, ka esi pircis, šā vai tā, līderis off.

 

-> Vai vēl ir šī problēma? Varu uzmest tev dinamisko skinu uz 5 min, kamēr tu nomaini veikalā uz citu.

Link to comment
Share on other sites

Kamārs teica, ka vienalga, ka esi pircis, šā vai tā, līderis off.

 

-> Vai vēl ir šī problēma? Varu uzmest tev dinamisko skinu uz 5 min, kamēr tu nomaini veikalā uz citu.

Nop ,Kamars uzlika jau atpakaļ skinu . Var TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...