• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Warn no reason. !


Recommended Posts

Tātad es netaīšu pēc parauga,jo šajai sūdzībai tas nebūs vajadzīgs.Tātad Jasonam_Redleram pirms kādiem 1,5 mēnešiem ,Audio iedēva 90Warn%,Iemesls:bb...Viņš pats nezin kapēc un kā to viņš dabuja gatavu ,tāpēc man viņš teica lai Zane (Ja tu lasi ''Tu'')viņam noņem tos warn,viņš cik atceras ka vienīgais Warn`s viņam ir no Lācīša(10%) par neuzmanību,tagad viņš nevar lasīt forumā,ne jaunumus forumā ne ko citu,tāpēc Zane,uzlikt warn par ''no reason'' ir bullshit.Paldies kad tas nav noticis ar mani,bet Jasonam gan,viņš pērk UnBan,bet tas nepalīdz un Warn viņš arī nevar noņemt,laikam tā ir tā stūlbā Audio mankārība ,dēļ tā no servera aizbēguši vismaz 40,vnk kolosāls skaitlis,tad nu tā viņš pieprasa lai viņam noņem,jo kāds sakars uzlikt 90% Warn,totāls bullshit ! Topiku lasīt tikai administratoriem/moderātotiem ,paldies par uzmanību.!

Link to comment
Share on other sites

Man bija par Hakiem bans nopirku unban problemas ? viss strada Warnus nebija ko pelnit droshvien dabuja nopelnita veida

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos ja esmu tevi kaa aizvainojusi

Es tikai nesaprotu par kaadu Jason_Redler tu runaa. un par kaadu Warn? un kas ir shis Acc ar tadu pashu vaardu. ehh ESMU TOTAALI APJUKUSI!!!!!! O,o

 

un WARN neliek bez iemesla!!! tad jau visiem bljaaviens buutu Warn xDDDD

Link to comment
Share on other sites

Warn ir iedots no reason!

 

Tātad šis acc pider citam,bet viņš man atdēva

 

Man īstais acc ir Jason_Redler bez ''.''

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...