• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Edgars Zivtins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Roy_Rolex


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edgars_Zivtins


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucu ar mašīnu pa LS ielām, pēkšņi policija grib apturēt, bet par cik man nebija OCTA, nolēmu laisties lapās un tad pēkšņi šis desmit sekunžu laikā...


4. Kā vainas dēļ tas notika : VIņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  http://www.bildites.lv/a/j5k9g6sr#3sdxfpd2


 


P.S. Es saprotu ja man vienu reizi uzliktu, bet nejau 4 reizes 10 sekunžu laikā. Es netaisos apmaksāt 4 kvītis par 1 sodu. Tāda sajūta, ka radars no zemes izlīda un pakaļ skēja. 


  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

ha ha ha........10 sek. ja?.......saksim ar to ka tevi centos apturet normali,bet tu ignore + man sirenas un megafons.....tu izraisiji vismaz 5 avarijas situacijas mukot,stabus nonesi,tas nebij 10 sek laika ,bet apmeram 3-4 min.......izsaucu papildspekus,jo nodomaju,ka tev kas nelegals ar ka ta nesies.......8k sods par tadu muksanu pa pilsetu loti niecigs sods

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ha ha ha........10 sek. ja?.......saksim ar to ka tevi centos apturet normali,bet tu ignore + man sirenas un megafons.....tu izraisiji vismaz 5 avarijas situacijas mukot,stabus nonesi,tas nebij 10 sek laika ,bet apmeram 3-4 min.......izsaucu papildspekus,jo nodomaju,ka tev kas nelegals ar ka ta nesies.......8k sods par tadu muksanu pa pilsetu loti niecigs sods

 

Kādas 3-4 min.? Tas vienkārši bija nonstopā kā tu man liki tos sodus. Nefilozofē te ne par kādām 3-4 min. Tu domā, ja online 50 cilvēki, tad man nekas cits pa to laiku čatā nebūtu parādijies, ja vēl pie tam braucu garām LS stacijai? Beidz murgot un atzīsti savu vainu, kā arī kāds sakars ar tām kvītīm? Izsludini mani meklēšanā, ja mūku, nevis saliec radara sodus. Man tas radars pakaļ skrēja visu laiku, ko? 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tavā screenā var skaidri un gaiši redzēt, ka Tev tie sodi ir uzlikti dažādos ātrumos, diezvai Tu 10sekundēs tik krasi mainīji ātrumu. +Tur nav redzams timestamp, tāpēc nav zināms, ka tas tika izdarīts 10 sekundēs. Kā arī, to vienu sodu var uzlikt reizi 3 sekundēs, tātad 4x3 = 12 sekundes, atkal melo par 10 sekundēm. + Par bēgšanu tas ir ļoti mazs sods, salīdzinājumā ar kādu naudas sodu vai cietumsodu Tevi paņemtu priekšā, ja tevi noķertu.

Laikam jau wp būs, bet nu whatever.

Edited by Ezerinjsh
Newarn
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tavā screenā var skaidri un gaiši redzēt, ka Tev tie sodi ir uzlikti dažādos ātrumos, diezvai Tu 10sekundēs tik krasi mainīji ātrumu. +Tur nav redzams timestamp, tāpēc nav zināms, ka tas tika izdarīts 10 sekundēs. Kā arī, to vienu sodu var uzlikt reizi 3 sekundēs, tātad 4x3 = 12 sekundes, atkal melo par 10 sekundēm. + Par bēgšanu tas ir ļoti mazs sods, salīdzinājumā ar kādu naudas sodu vai cietumsodu Tevi paņemtu priekšā, ja tevi noķertu.

Laikam jau wp būs, bet nu whatever.

 

XD nu es tak neskaitiju 10 vai 20 sekundes, katrā ziņā tas viss notika 2 līkumu laikā, kas bija ļoti īsā periodā un līdz minūtei tur čista bija vēl daudz un dikti.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tavā screenā var skaidri un gaiši redzēt, ka Tev tie sodi ir uzlikti dažādos ātrumos, diezvai Tu 10sekundēs tik krasi mainīji ātrumu. +Tur nav redzams timestamp, tāpēc nav zināms, ka tas tika izdarīts 10 sekundēs. Kā arī, to vienu sodu var uzlikt reizi 3 sekundēs, tātad 4x3 = 12 sekundes, atkal melo par 10 sekundēm. + Par bēgšanu tas ir ļoti mazs sods, salīdzinājumā ar kādu naudas sodu vai cietumsodu Tevi paņemtu priekšā, ja tevi noķertu.

Laikam jau wp būs, bet nu whatever.

Man liekas, ka te ir viss ļoti labi paskaidrots.

Aplami, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...