• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba nick martinez


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :tommy_merlyin


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :nick_martinez


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : stāvēju viņš sāk mani sist es caur report runāju ar adminu aizrādot par to ka harrison nepilda savus pienākumus korekti un nick_martinez saka ka es vinam bezjēgā rakstu bet tas bija par lietu. sauca mani par dauni otrs saka čista *** esmu , es saku ka tas ir ooc insult a viņš to noliedz un es vinam saku ka neslimoju ar sindromu kropli  a vins tad saka ka man ir insult un man nebija tiesibas to noliegt jo vins saka un tadf man sekoja nepatiess bans par ooc kaut vai pasam bija occ un es emocionali aizstavejos sakot ka es neslimoju ar simdromu kropli


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa viņš saka ka viņam labi sakari ar adminiem drošvien sarunaja lai mani ban bet viņam lai piever aci. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  lūdzu: tapat jūs neko nedarīsiet  tikai panirgsiet par plajeriem savos staff : http://bildites.lv/images/5u6mztyq/84560/original.png


 


 


 


Ja šitā turpināsies adminu paviršība tad vnk šis serveris ir zemākajā level


Link to comment
Share on other sites

tu jau laikam pats nezini kas ir IC un kas ir OOC čats.... tev tur pašam ir OOC insults par ko jau banu saņēmi!

aam, man aizrādīji?? vismaz vēl 2 admini redzēja tavus "pamācošos" /report... 

 

šo ļaušu izskatīt citiem administratoriem, jo izdomās man vēl piešūt kautko par neobjektivitāti...

Link to comment
Share on other sites

tu jau laikam pats nezini kas ir IC un kas ir OOC čats.... tev tur pašam ir OOC insults par ko jau banu saņēmi!

aam, man aizrādīji?? vismaz vēl 2 admini redzēja tavus "pamācošos" /report... 

 

šo ļaušu izskatīt citiem administratoriem, jo izdomās man vēl piešūt kautko par neobjektivitāti...

 

Persona Tevi nosauca "sliktā" vārdā IC, nevis OOC. Pats izveidoji OOC insultu un sūdzies par to, ka saņēmi banu. 

Iespējams, ja Tev būtu vairāk skrīni, tad būtu redzams, ka saruna notika tikai OOC, bet šeit ir redzams, ka IC arī sarunājās personas. 

 

Nākamreiz iesaku savaldīties un pārskatīt terminu mix, jo čatus Tu jauc pretēji vai arī pasauc, lai kāds Tevi pamāca. :) 

Sūdzība aplama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...