• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] -Check


Recommended Posts

1. Tavs Niks Forumā : MegaBass

2. Apsūdzētā Niks Forumā : -Check

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Jau 10 dislaikus esmu saņēmis no šīs personas tas nava normāli !


Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika jautājums ? Savu suspi nosēdēji, un tu man -13 (apmēram) saspaidiji, un vel citiem

Un tie - rep nebija special vispār esmu aizmirsis par viņiem, tie ir tāpēc ka man personigi nepatika tavi posti ! Un neraksti debīlus postus

PS http://www.samp.lv/index.php?/topic/107158-s%C5%ABdz%C4%ABba-megabass/

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika jautājums ? Savu suspi nosēdēji, un tu man -13 (apmēram) saspaidiji, un vel citiem

Un tie - rep nebija special vispār esmu aizmirsis par viņiem, tie ir tāpēc ka man personigi nepatika tavi posti ! Un neraksti debīlus postus

 

Likums ir likums 10 saspiedi man pēc kārtas, un no citiem akauntiem gāji iekšā, un liki man dislaikus, un draugus vel pieslēdzi tā bija atklāta ņirgāšanās par mani, un sāksim ar to kad var pastīties pēc datumiem kurš sāka man likt dislaikus takā tava ataisnošanās ir aplama ...

 

Man dēļ tevis ir 4wp pietam kašķi sāki tu , un tev tas likās smieklīgi! 

 

Vēlos lai viņš tiktu sodīts tā pat kā es ar suspi uz 2 nedēļām un ar 4wp ja nē tad ņemat man nost tos 4 wp jo tas nebūs godīgi !!!

Edited by MegaBass
Link to comment
Share on other sites

Likums ir likums 10 saspiedi man pēc kārtas, un no citiem akauntiem gāji iekšā, un liki man dislaikus, un draugus vel pieslēdzi tā bija atklāta ņirgāšanās par mani, un sāksim ar to kad var pastīties pēc datumiem kurš sāka man likt dislaikus takā tava ataisnošanās ir aplama ...

Primkārt par tiem citiem draugiem un par saviem fake acc PILNĪGA diršana, kas es stulbaks palicis par tevi ? Pff ne tak

Vot paskatamies kurš saka likt dislike, un datumus tiem, redzēsim visu, aplamais tautiet. Mazāk runā , vairāk dari puis

Link to comment
Share on other sites

Primkārt par tiem citiem draugiem un par saviem fake acc PILNĪGA diršana, kas es stulbaks palicis par tevi ? Pff ne tak

Vot paskatamies kurš saka likt dislike, un datumus tiem, redzēsim visu, aplamais tautiet. Mazāk runā , vairāk dari puis

 

Nu, bet protams kad tu neatdzīsies ! Sāki tu pirmais dislaikot mani ! domā ko runā kāds man prikols randomam cilvēkam mest dislaikus tu ņirgājies tu domā tu te baigais gudrinieks esi !!!

 

Vienk tev paveicās uz to doto momentu jo tu pirmais aizskrēji pasūdzēties Moderātoriem par mani !

 

Laigan pats biji vainīgāks kā es jo izprovocēji mani un ņirgājies par mani !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...