• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Owen Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rickie Leenan
2. Administrātora niks spēlē : Owen Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/107915-bans-lauma-blumenthal/ http://www.samp.lv/index.php?/topic/107671-bans-owen-vendetta/

4. Apraksts par situāciju : tatad saņēmu banu cip par minigun, pierādījums bija kaut kāds niecīgs skrīns. Nesen banu par minigun saņēma cits lietotājs, kura apelācijas pierādījums bija tāds pats skrīns un viņu unbanoja.

Nesaprotu, kāds sakars ar to skrīnu, ja bana pierādījumam jābūt pilnam video, kur ir parādīts, kā notiek palīgprogrammu izmantošana.

Link to comment
Share on other sites

eyyyyyyy man nepis tas wp ja dosiet ja, karoč kāds *** skreens ?:DDDDDDDDDDDDDDDDD to skreenu tikpat labi var safeikto ja, un kājau zināms mūsu jaukajos noteikumos ir rakstīts, ka par banu kurš pārsniedz laikam 2 dienas ir jaievieto pierādijumi( ss vai video) ,tākā šeit iet runa par hakiem šeit ir nepieciešams video pierādijums , ar ss pietiek tikai tad ja tas ir bijis ooc insults vai aa. Nesaprotu kapēc, šeit vajadzētu pietikt ar skreenu kuru var safeikot (es nesaku ka ir feikots, vnk pasaku ka varu), ja to rādija anticheats ka vins izmanto minigun + visi ļoti labi zin no kurienes šie antičīti ir ņemti, tapēc domāju, ka nevajadzētu brīnīties ja kārtejo reizi viņs nobugojās/nolagojā so yaaaaa

 

p.s. nekas personīgs pret Owenu

Edited by -Džokelz
+1WP | lieks Posts | Džokels
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi ir tas, ka pats mums stāstīji kā izmantoji hax un pat izstāstīji kāpēc.. Kāpēc nespēj atzīties arī šeit, bet runājot varēji? Jācitē Kāša sacītais no bana apelācijas - Tev apnika, ka Tevi sit un izdomāji ar minigun uzšaut. Centies vēl pierunāt vienu personu, lai sūta Tev skrīnus ar Zona51 ikonu n shit, lai uzraisītu fake skrīnu, ka, esot zonā, Tev nobugojās ieroči. Pats galvenais, ka visu stāstīji 2 administratoru klātbūtnē, ja ne pat 3. Sanemies un nopērc to unbanu, jo pats labi zini, ka hakoji.

 

P.s. Zaige, es un Owens, atškirībā no Tevis, skrīnus nefeikojam. :D Tev jau tā māksla iepatikusies.

Nekā personīga, ja.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi ir tas, ka pats mums stāstīji kā izmantoji hax un pat izstāstīji kāpēc.. Kāpēc nespēj atzīties arī šeit, bet runājot varēji? Jācitē Kāša sacītais no bana apelācijas - Tev apnika, ka Tevi sit un izdomāji ar minigun uzšaut. Centies vēl pierunāt vienu personu, lai sūta Tev skrīnus ar Zona51 ikonu n shit, lai uzraisītu fake skrīnu, ka, esot zonā, Tev nobugojās ieroči. Pats galvenais, ka visu stāstīji 2 administratoru klātbūtnē, ja ne pat 3. Sanemies un nopērc to unbanu, jo pats labi zini, ka hakoji.

 

P.s. Zaige, es un Owens, atškirībā no Tevis, skrīnus nefeikojam. :D Tev jau tā māksla iepatikusies.

Nekā personīga, ja.

kur tev kads pieradijums, ka esmu ta teicis un runa iet par to, ka vienu unbanoja par tādiem pierādījumiem, bet mani nē. 

Link to comment
Share on other sites

kur tev kads pieradijums, ka esmu ta teicis un runa iet par to, ka vienu unbanoja par tādiem pierādījumiem, bet mani nē. 

Tā kā tiki banots tad, kad es biju galvenais acc, atļaušos šeit iepostot.

Saproti, Minigun antičīts nekad nav kļūdījies, reāli visas 10/10 reizes viņš ir bijis patiess, un uzspecojot tiešām čūbars vālē ar minigun. Ja būtu uzspammojies 1x, tad jā, iespiējams tev internets sūdīgs, un ar M4 mazliet par ātru nobēri, vai arī armijā ar hunter izklaidējies 1v1. Bet armijā tu toč nebiji, tādēļ arī prasīju to Owenam.

Edited by sylendc
Nevarn | sylendc
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi ir tas, ka pats mums stāstīji kā izmantoji hax un pat izstāstīji kāpēc.. Kāpēc nespēj atzīties arī šeit, bet runājot varēji? Jācitē Kāša sacītais no bana apelācijas - Tev apnika, ka Tevi sit un izdomāji ar minigun uzšaut. Centies vēl pierunāt vienu personu, lai sūta Tev skrīnus ar Zona51 ikonu n shit, lai uzraisītu fake skrīnu, ka, esot zonā, Tev nobugojās ieroči. Pats galvenais, ka visu stāstīji 2 administratoru klātbūtnē, ja ne pat 3. Sanemies un nopērc to unbanu, jo pats labi zini, ka hakoji.

 

P.s. Zaige, es un Owens, atškirībā no Tevis, skrīnus nefeikojam. :D Tev jau tā māksla iepatikusies.

Nekā personīga, ja.

zaige vienmēr to ir darijis, bet nu ja gribat iegāzt kādu tad jau arī varbūt feikojat, nezinu kā, lai jūs pierādat, ka nefeikojat skrīnus lai iegāztu speletājus kuri jums nepatīk :(((((((((((((((((

+kā var zināt, ka antičīts nekļūdijās? ar skrīnu nepietieeeeek :))))))))))) vajag video, bet video naf :(((((

#sadzaige

Edited by sylendc
+1WP | Lieks posts | džokels
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tādi lowaki tie admini, pašiem normāli pierādījumi nav, tagad tik domā iemeslus, rādījis hakus. etc.
Zemāk jau jevar kristies par nornp līmeni.

Edited by sylendc
+1wp | Lieks posts | sylendc
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...