• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par galveno servera administratoru [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

Man bija 2 iespējas. Rakstīt pasīvo RP, ka atnāk fbi pārstāvis, vai arī uzrakstīt pasīvo RP un iejusties fbi pārstāvja tēlā. Izvēlējos 2. Variantu, jo izskatījās ka jums svarīgāks ooc chat. Runājot par atbildēšanu. Es atbildu uz reportiem, cik vien varu izsekot līdzi. Johnny tika iemests jail uz 10 min, jo zinot jūs - par to ka esat uzēdušies uz cilvēka, mestu jail uz max laiku.

 

Runājot par tavu /b .. šeit notika IC situācija, šo te varēji noskaidrot report, būtu atbildējis, šajā gadījumā man bija IC siuācija, kuru neaizspamoju ar tavu ooc.

Edited by Owen Vendetta
  • Upvote 7
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Man bija 2 iespējas. Rakstīt pasīvo RP, ka atnāk fbi pārstāvis, vai arī uzrakstīt pasīvo RP un iejusties fbi pārstāvja tēlā. Izvēlējos 2. Variantu, jo izskatījās ka jums svarīgāks ooc chat.

Vari attaisnoties, kā gribi, bet es gaidīšu kamēr sūdzību izskatīs PoFo!

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir ideja.

Noņemt šai personai statusu un nekad vairs nepieņemt samp.lv sastāvā, paldies.

Edited by -Kāsis
+1 WP | Lieks Posts | Kāsis
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tak saprotu savu kļūdu :D vienīgais ko es centos izdarīt- pasargāt kāsi no dažu h jail, kā arī vēlos saņemt attiecīgu sodu, neiešu te strīdēties un atmazgas domāt :D

Tici man, jūs iemestu uz max jailu, kāds vien iespējams.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es tak saprotu savu kļūdu  :D vienīgais ko es centos izdarīt- pasargāt kāsi no dažu h jail, kā arī vēlos saņemt attiecīgu sodu, neiešu te strīdēties un atmazgas domāt  :D

Tici man, jūs iemestu uz max jailu, kāds vien iespējams.

Visi jau zin, ka tu piesedz savējos ((1h jail vietā, ko paredz ceļu policijas sodu sistēma, tu gribēji ielikt uz 10 minūtēm, kas ir vispār nekas...))
 
Par šo labo darbu, tev tika iedots prizmas panelis! http://prntscr.com/h2l6e4
 

Man bija 2 iespējas. Rakstīt pasīvo RP, ka atnāk fbi pārstāvis, vai arī uzrakstīt pasīvo RP un iejusties fbi pārstāvja tēlā. Izvēlējos 2. Variantu, jo izskatījās ka jums svarīgāks ooc chat. Runājot par atbildēšanu. Es atbildu uz reportiem, cik vien varu izsekot līdzi. Johnny tika iemests jail uz 10 min, jo zinot jūs - par to ka esat uzēdušies uz cilvēka, mestu jail uz max laiku.

 

Runājot par tavu /b .. šeit notika IC situācija, šo te varēji noskaidrot report, būtu atbildējis, šajā gadījumā man bija IC siuācija, kuru neaizspamoju ar tavu ooc.

 

Nu un, bet vēlāk varēji kaut vai atbildēt, ja tad notika RP situācija.  Tavs pienākums ir būt par galveno servera administratoru, palīdzēt spēlētajiem spēlēt samp, nevis vadāt kravas, braucot pāri zaļajai zonai, tu redzi, ka tur stāv policija, bet tu speciali brauc... CS,

 

PoFo*  Paskaties cik daudz spēlētāju atbalsta mani un Daumantu ((Snow)), bet par Owen murgojumiem liek - rep... Cerams, ka tas skaidri parāda, ko cilvēki tiešām nevēlas te redzēt.... 

 

Cerams, pieņemot lēmumu, ņemsi vērā spēlētāju viedokli :)

 

Bet viņam par šo visu ir Poh* http://prntscr.com/h2lay6

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visi jau zin, ka tu piesedz savējos ((1h jail vietā, ko paredz ceļu policijas sodu sistēma, tu gribēji ielikt uz 10 minūtēm, kas ir vispār nekas...))

 

Par šo labo darbu, tev tika iedots prizmas panelis! http://prntscr.com/h2l6e4

 

 

Nu un, bet vēlāk varēji kaut vai atbildēt, ja tad notika RP situācija. Tavs pienākums ir būt par galveno servera administratoru, palīdzēt spēlētajiem spēlēt samp, nevis vadāt kravas, braucot pāri zaļajai zonai, tu redzi, ka tur stāv policija, bet tu speciali brauc... CS,

 

PoFo* Paskaties cik daudz spēlētāju atbalsta mani un Daumantu ((Snow)), bet par Owen murgojumiem liek - rep... Cerams, ka tas skaidri parāda, ko cilvēki tiešām nevēlas te redzēt....

 

Cerams, pieņemot lēmumu, ņemsi vērā spēlētāju viedokli :)

Pēc tam tu piebrauci, es atbildēju, tu man vel teici, ka kārlis esot teicis, ka tas nav OOC ins. Nejau par šo man panel iedeva, es skype pajautāju lai iedod, tas viss.

ja neviens negribētu mani te redzēt, nebūtu tik daudz rec manā pieteikumā. Nevajag te izdomāt, tas ka 14 cilv. ir par tevi, pret Daumantu bija vel vairāk.

Pietiks, gaidam Raitu/PoFo ;)

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak omg, Owenam es paneli piedāvāju uzlikt vakar, pats piedāvāju, viņs man neko nejautāja, jo es gandrīz nevienam neuzticu paneli prizmā, jo ir tādi heiterīši kā tu, kas darīs visu lai izdarītu kādam slikti. Par šo smieklīgo gadījumu sen jau esmu aizmirsis, jo neko īpašu nesaredzu, jo patiešam, jūs vnk izlika ar RP, viss tika noerpots, ka viņs gan ir FBA utt. Tas ka jūs nespējāt neko izdomāt pretī nav viņa vaina, ko tas skin maina?, tak es varu uzrakstīt visu to pašu, bet ja uzrakstīšu ar /do ka esmu FBI darbinieks utt., tad man pat tas skin nav vajadzīgs, bet pateicoties tam es būšu FBI. Tad arī teiksi ka admins savā labā, ja es pat nebūtu admins? Jūs varējat daudz ko izdomāt pretī, bet sākāk čīkstēt, nevis turpināt RP, tak jūs vienkārši nostādija neērtā RP situācijā, kurā jūs zaudējāt, izskatas, ka zaudēt nemākat, un tapēc uzmauci sūdzību, tak mani ielika beigās ar RP jail šā vai tā. Es nez ko tu vel te Snow, piekasies, ja tu pilnībā nezini kas notika. Runājot par to, ka saki ka pienāktos 1h jail, par to ka es patriecos jūsu mašīnā, izraisot avārīju, tad jūs sašāvat man fūri, es neskrēju pat prom, neko, es vienkārši staigāju un pa ic jūs saucu pa pi... utt. Es saku viss bija smuki noerpots, par Fbi tika noerpots, tapēc uzskatu ja owenam bija ispēja, viņs mierīgi varēja sev uzlikt šo skin, lai labāk iejustos. Vienīgo kasjaku ko es saskatu, to ka viņs varēja noerpot kā pārģēbjas utt. ak mazāk cīkstējuši būtu, bet nodarbojušies ar RP, tak viss bij normāli! Jā, aizstāvēt viņs mani vēlējās, bet kur tur Admins savā labā, es neredzu, iznākumā Jail es tiku, Viss tika noerpots, ka esu noziedznies vals līmenī, vai kā tur, mani savāca FBI, un aizveda prom, noerpoja kā atbrauc buss un savāc mani, tad mani ielika jail, ar iemeslu RP. Atkārtojot, par Prizmu, tu redzi kas šodien pa dienu un kad notika tas, es viņam paneli uzliku 26 oktobrī, tā RP situācija bija 19 oktobrī, neredzi atšķirību? Tas ka nerādies ig tik bieži,un visu nepamani neesu es vainīgs. Tad kā jau arī teicu, es varēju izdarīt visu to pašu, noerpojot un vienkārši nedabūjot tādu skin, bet jebkurā gadījumā, būtu jums jālaiž vaļā. Jo noerpot pretī neko nespējāt, nekāds te sakars ar adminu nav, vismaz 1 vidakā, un prizmai ar.

 

Tās beigas vispār smieklīgas, tak viņs aizgāja vnk /spec, kāds sakars adminam savā labā :D :D :D

 

Varbūt to visu nevajadzēja, atvainojos, bet varējāt izrādīt izpratni, jo es vadu Konvoju ticiet man, to baru nav viegli kontrolēt, un jums dēļ savām izpriecām, vajag censties sabojāt šo Konvoju, kurā cilvēki sev pelna ranku, nu kāds te sakars, un Owens uzskatīja ka tas nav pareizi, un es ar, par to lai man vel leik 1h jail? Nu kāds sakars, tam, par to par RL, varētu vel izkruķīties vnk samaksājot lielu sodu. 

 

Par to 2 vidaku, neko neteikšu, neesu iesaistīts :)

 

Esat saprotošāki, :)

  • Upvote 3
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tak omg, Owenam es paneli piedāvāju uzlikt vakar, pats piedāvāju, viņs man neko nejautāja, jo es gandrīz nevienam neuzticu paneli prizmā, jo ir tādi heiterīši kā tu, kas darīs visu lai izdarītu kādam slikti. Par šo smieklīgo gadījumu sen jau esmu aizmirsis, jo neko īpašu nesaredzu, jo patiešam, jūs vnk izlika ar RP, viss tika noerpots, ka viņs gan ir FBA utt. Tas ka jūs nespējāt neko izdomāt pretī nav viņa vaina, ko tas skin maina?, tak es varu uzrakstīt visu to pašu, bet ja uzrakstīšu ar /do ka esmu FBI darbinieks utt., tad man pat tas skin nav vajadzīgs, bet pateicoties tam es būšu FBI. Tad arī teiksi ka admins savā labā, ja es pat nebūtu admins? Jūs varējat daudz ko izdomāt pretī, bet sākāk čīkstēt, nevis turpināt RP, tak jūs vienkārši nostādija neērtā RP situācijā, kurā jūs zaudējāt, izskatas, ka zaudēt nemākat, un tapēc uzmauci sūdzību, tak mani ielika beigās ar RP jail šā vai tā. Es nez ko tu vel te Snow, piekasies, ja tu pilnībā nezini kas notika. Runājot par to, ka saki ka pienāktos 1h jail, par to ka es patriecos jūsu mašīnā, izraisot avārīju, tad jūs sašāvat man fūri, es neskrēju pat prom, neko, es vienkārši staigāju un pa ic jūs saucu pa pi... utt. Es saku viss bija smuki noerpots, par Fbi tika noerpots, tapēc uzskatu ja owenam bija ispēja, viņs mierīgi varēja sev uzlikt šo skin, lai labāk iejustos. Vienīgo kasjaku ko es saskatu, to ka viņs varēja noerpot kā pārģēbjas utt. ak mazāk cīkstējuši būtu, bet nodarbojušies ar RP, tak viss bij normāli! Jā, aizstāvēt viņs mani vēlējās, bet kur tur Admins savā labā, es neredzu, iznākumā Jail es tiku, Viss tika noerpots, ka esu noziedznies vals līmenī, vai kā tur, mani savāca FBI, un aizveda prom, noerpoja kā atbrauc buss un savāc mani, tad mani ielika jail, ar iemeslu RP. Atkārtojot, par Prizmu, tu redzi kas šodien pa dienu un kad notika tas, es viņam paneli uzliku 26 oktobrī, tā RP situācija bija 19 oktobrī, neredzi atšķirību? Tas ka nerādies ig tik bieži,un visu nepamani neesu es vainīgs. Tad kā jau arī teicu, es varēju izdarīt visu to pašu, noerpojot un vienkārši nedabūjot tādu skin, bet jebkurā gadījumā, būtu jums jālaiž vaļā. Jo noerpot pretī neko nespējāt, nekāds te sakars ar adminu nav, vismaz 1 vidakā, un prizmai ar.

 

Tās beigas vispār smieklīgas, tak viņs aizgāja vnk /spec, kāds sakars adminam savā labā :D :D :D

 

Varbūt to visu nevajadzēja, atvainojos, bet varējāt izrādīt izpratni, jo es vadu Konvoju ticiet man, to baru nav viegli kontrolēt, un jums dēļ savām izpriecām, vajag censties sabojāt šo Konvoju, kurā cilvēki sev pelna ranku, nu kāds te sakars, un Owens uzskatīja ka tas nav pareizi, un es ar, par to lai man vel leik 1h jail? Nu kāds sakars, tam, par to par RL, varētu vel izkruķīties vnk samaksājot lielu sodu. 

 

Par to 2 vidaku, neko neteikšu, neesu iesaistīts :)

 

Esat saprotošāki, :)

 

Atceros to, kā Owens pats teica "Viņš ir noziedzies valsts līmenī, ir uzspridzinājis banku un veicis laupīšanas...".  Menti maksimāli var uzlikt 2h cietumsodu, kas būtu attiecināms uz mūža ieslodzījumu šajā serverī, interesanti, kāpēc Tu nesēdēji vismaz 1h par tās bankas uzspridzināšanu un laupīšanām? Viņam vienīgās tiesības bija tevi savākt tāpēc, ka Tu esot "noziedzies valsts līmenī", bet tad kāpēc Tu saņem tikai 10min. sodu par tādu noziegumu? Paskaidrosi? 

Kā arī, Tu ne tikai neapstājies pēc brīdinājuma, bet arī apzināti sasiti vismaz 2 policijas auto, pēc tam izkāpi ārā un sāki mūs nolamāt. 

http://prntscr.com/h31jau

Acc off noteikti nevajag Owenam, jo viņš ir viens no aktīvākajiem adminiem, bet varbūt vajag izteikt rājienu, lai šadas lietas nenotiek vairs. 

 

No hate, man vienkārši nepatīk ka cilvēki melo, it īpaši ja esi galvenais moderators.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ZB, tc.
Normālos RP serveros tu dažas sekundes nekļūsi par fbi darbinieku 5 sec laika un ar pasīvo RP normalos rp serveros to nedara, jo Normālos RP serveros tas tiek uzskatīts par PG.

Edited by -Kāsis
+1 WP | Lieks posts | Kāsis
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

zb, tc, klauns manus vārdus no mutes izzaga. Varat necerēt, ka kkas noņemts tiks, izteiks brīdinājumu un zb , tc.

Edited by -Scrab
+1 WP | Lieks Posts | -Scrab
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...